03-3724200

 על פי בקשת משרד הבריאות אנו מציינים ש: ד"ר אשחר אינו רופא קונבנציונאלי ועל כן אינו מוסמך לעסוק ברפואה (לרשום תרופות או להורידן או לבצע ניתוחים וטיפולים פולשניים כפי שנהוג ברפואה).  כמו כן המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני מקצועי באמצעות רופא. ד"ר ערן אשחר הינו מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה והדסה באוניברסיטה העברית בירושלים. ד"ר אשחר הוא master - מורה, מומחה, לבריאות ופיתח גישה תזונתית ייחודית שלה הוא קרא - "תזונה כירורגית".
מרכז אשחר לריפוי אמיתי וסופי מסוכרת מבוגרים באמצעות תזונה טבעית
בניהולו של ד"ר ערן אשחר, N.D, נטורולוג,  M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה שבאוניברסיטה העברית והדסה בירושלים.
דף הבית >> אודות >> תפיסת העולם שלנו
 
תפיסת העולם שלנו ו-"12 הדיברות" של אמונותינו:


אנו מאמינים שלכל אזרח יש את הזכות לקבל את המידע המדויק, האמיתי והמדעי ביותר לגבי הטיפול הטוב ביותר שיכול להוביל אותו לריפוי מוחלט ממחלת הסוכרת והפחתה עד להורדת הצורך בשימוש בתרופות מזיקות.
 אני מאמינים שיש להזהיר את המטופל מהסכנות הטמונות בטיפול בסימפטומים בלבד באמצעות חומרים רעילים לגוף וניתוחים ללא טיפול בשורש הבעיה.
 אנו מאמינים שלכל אזרח יש זכות לא קודם כל "לקבל תרופות" או לעשות ניתוח כאפשרויות היחידות והגרועות ביותר, אלא ללמוד בריאות ולדעת לשקם את בריאותו בכוחות עצמו.

 אנו מאמינים שכמעט כל חולה סוכרת יוכל להבריא ממחלתו, להימנע מסיבוכי המחלה ולשמור על בריאות טובה לאורך שנים רבות אם ירצה בכך על ידי קבלת ההדרכה והטיפול המתאימים, המקצועיים והמדויקים ויישומם בחייו ללא צורך בתרופות, זריקות, שיקויים וגלולות.
אנו מאמינים שכל חולה סוכרת חייב לקבל מידע מקיף על ההשלכות של מחלתו ועל הסיבוכים שהוא צפוי להם בגלל התרופות ואם לא ישנה את אורח חייו, אורח החיים המערבי שהוא מנהל. לדעתנו אסור לחכות לכך שרמת הסוכר בדם תגיע לערכים גבוהים מידי ורק אז לנסות ו"לטפל" באמצעות שיטות מסוכנות ויקרות שמרוששות את קופת הציבור והמדינה ומקבעות את החולי לכל החיים.

אנו מאמינים שהאינטרסים של בריאות הציבור והמדינה כחברה חייבים לעמוד לפני האינטרסים המצומצמים והקפיטליסטיים או הפוליטיים של חברות מסחריות, יצרני התרופות, או משרד הבריאות שמנוהל על ידי אליטה שלטת של רופאים אינטרסנטיים.
אנו מאמינים שיש לנתק את התלות הכרונית שמטפחים המוסדות הרפואיים בישראל, רופאים ומרפאים שונים בין מטפל ומטופל וללמד את הציבור שבריאותו תלויה כמעט אך ורק באורח החיים והרגלי הבריאות שלו ולא בגנטיקה שלו, או ברופא ובתרופות שהוא מספק לחולי הסוכרת (איננו מתכוונים כאן כמובן לטיפול במקרה של תאונות).

אנו מאמינים שמדינת ישראל תהיה מקום טוב יותר לחיות בו לכולם אם עקרונות השמירה על הבריאות יודגשו ויטופחו בתודעת הציבור ואם בתי החולים יתרוקנו כמעט מיושביהם. או אז נוכל לחסוך הרבה מליארדי דולרים ולהשקיע את הכסף בחינוך ורווחה לכל.
אנו מאמינים שיש לשנות את הכשרתם של הרופאים ולשנות את גישתם למחלות ולטיפול בחולים מן היסוד אחרת כלכלת מדינת ישראל תתמוטט תחת הנטל של טיפולים אינסופיים בחולים. יש ללמד רופאים את גישת ה"נטורולוגיה" וה"תזונה הכירורגית" לטיפול בכל סוגי המחלות ולא להשקיע את מרבית שנות לימודיהם בשינון התרופות ה"מתאימות" למחלות שונות ותרגול וביצוע ניתוחים, שכמעט כולם תולדה של אורח חיים שגוי.
אנו מאמינים שכדי למגר את מגיפות הסוכרת ( וגם מחלות הלב וכלי הדם והסרטן ושאר המחלות הפנימיות בישראל) יש לשנות גם את התפיסה הכוללת של קברניטי המדינה ומשרד החקלאות לגבי שיטות החקלאות המסחריות והרעילות, העדיפות אולי לכיסם של חקלאים מסוימים בישראל, אך לא לבריאות עם ישראל כולו.

אנו מאמינים שבמקום שכספי הציבור ילכו על סבסוד עצום של ענפי חקלאות ותוצרת חקלאית שתרומתה להגברת אחוז החולים והמחלות בישראל היא עצומה (על פי מאות מחקרים מדעיים וניסיון קליני עצום) יש לסבסד ענפים שתוצרתם מוכחת כתורמת לבריאות הציבור ובעלת פוטנציאל אדיר לשקם את כלכלת המדינה.

 וחזון אחרית הימים:
מתוך הנחת יסוד שבמרבית המקרים הבריאות של האדם תלויה בו עצמו ולא במזל או בגנטיקה לקויה אנו מאמינים שיש לתגמל ולעודד את אלה ששומרים על בריאותם או פועלים בברור ונוקטים צעדים כדי לשפר אותה ואינם נופלים למעמסה על קופת המדינה וקופות החולים ובכך לעודד את הציבור לשמור על בריאותו, להפסיק לעשן, להפסיק לצרוך אלכוהול ולאכול מוצרי זבל תעשייתיים וכדומה.
אנו מאמינים שכולנו אחד ושללא תחושת האחדות בין כולנו והאחריות של כולנו לכל המתרחש סביבנו לא נוכל לשנות את העולם לחברה נאורה ומתקדמת ואת כדור הארץ שלנו לגן עדן אמיתי שנעים וטוב לחיות בו.  
 
האזינו לד"ר ערן אשחר המסביר על גישת הטיפול, על התזונה הכירורגית ועל מבנה ועלויות הטיפול