03-3724200

 על פי בקשת משרד הבריאות אנו מציינים ש: ד"ר אשחר אינו רופא קונבנציונאלי ועל כן אינו מוסמך לעסוק ברפואה (לרשום תרופות או להורידן או לבצע ניתוחים וטיפולים פולשניים כפי שנהוג ברפואה).  כמו כן המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני מקצועי באמצעות רופא. ד"ר ערן אשחר הינו מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה והדסה באוניברסיטה העברית בירושלים. ד"ר אשחר הוא master - מורה, מומחה, לבריאות ופיתח גישה תזונתית ייחודית שלה הוא קרא - "תזונה כירורגית".
מרכז אשחר לריפוי אמיתי וסופי מסוכרת מבוגרים באמצעות תזונה טבעית
בניהולו של ד"ר ערן אשחר, N.D, נטורולוג,  M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה שבאוניברסיטה העברית והדסה בירושלים.
דף הבית >> ריפוי ממחלות שונות >> תעשיית התרופות
 

תעשיית התרופות - האומנם ישועה לציבור או הרג המונים?

 

לאחרונה יצא רופא, ד"ר רנגן, שעבד במשך 40 שנה בתעשיית התרופות, נגד כל  תעשיית הרעלים בטענה שמדובר על תעשיית הרג ורצח המונים שהוא עצמו היה שותף לה. לקריאת תמליל ההרצאה שלו ושמיעת סרט הוידאו לחץ כאן.

דומני שמעולם לא התקיף רופא את עמיתיו למקצוע כמו במקרה זה.

מזעזע לראות איך אדם שקורא לעצמו פושע עומד בשיויון נפש ומדבר על הפשעים שביצע במסגרת חברות התרופות ועכשיו הוא גם מרוויח מיליונים מכתיבת ספרים על פשעיו במקום לשבת בכלא ולצאת רק לבתי משפט כדי להעיד על חבריו הפושעים. אבל בעולם שבו מרביתנו הפכנו למעריצים עיוורים של הרפואה המערבית הכל כנראה אפשרי.

אם לא נתעורר אנחנו מוליכים את העולם הזה לאבדון במו ידנו, וזו לא נבואה אפוקליפטית אלא הערכת מצב שקולה.
18 שנה שאני מתריע על כך  שהרפואה המערבית השתלטה על מוחם וחייהם של האנשים, אך מרבית שומעי סבורים שאני הוזה, או שבסתר ליבם מאמינים לי ומצדיקים את דברי, אבל לכודים בצבת שממנה אינם מסוגלים להשתחרר.

אחד הפתרונות שאני רואה למצב הוא – הקמת בית מרפא במימון הציבור שיהווה כח נגד לחיסול התעשייה הפושעת הזו.
העבירו לכל מי שאתם מכירים.
 
       לצפייה בתוכן הספר של ד"ר הרלב - "היכן כשלה הרפואה", שמחזק את דבריו של ד"ר רנגן, לחץ כאן.

לצפייה בסרטונים נוספים על תעשיית התרופות כנסו לקישור הבא:
 

http://www.cchr.org.il/aarticles/c14147.php

 

 
האזינו לד"ר ערן אשחר המסביר על גישת הטיפול, על התזונה הכירורגית ועל מבנה ועלויות הטיפול