03-3724200

 על פי בקשת משרד הבריאות אנו מציינים ש: ד"ר אשחר אינו רופא קונבנציונאלי ועל כן אינו מוסמך לעסוק ברפואה (לרשום תרופות או להורידן או לבצע ניתוחים וטיפולים פולשניים כפי שנהוג ברפואה).  כמו כן המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני מקצועי באמצעות רופא. ד"ר ערן אשחר הינו מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה והדסה באוניברסיטה העברית בירושלים. ד"ר אשחר הוא master - מורה, מומחה, לבריאות ופיתח גישה תזונתית ייחודית שלה הוא קרא - "תזונה כירורגית".
מרכז אשחר לריפוי אמיתי וסופי מסוכרת מבוגרים באמצעות תזונה טבעית
בניהולו של ד"ר ערן אשחר, N.D, נטורולוג,  M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה שבאוניברסיטה העברית והדסה בירושלים.
דף הבית >> מרכז אשחר בחדשות >> תגובה לעיתון הארץ
תגובה לעיתון הארץ          
 
​שלום ידידי

איש יחסי הציבור שאיתו עבדתי שלח לי הבוקר כתבה שפורסמה באתר עיתון הארץ ובה נזכר שמי יחד עם עוד רבים על כך שאנחנו מתהדרים בתארים גבוהים ואותי סיווגה העיתונאית בקטיגוריה של "מסוכנים לציבור".

כמובן שישבתי וכתבתי תגובה בסוף הכתבה, להלן תגובתי לעיתון :

צר על כתבה שטחית שמנסה להצטייר כתחקיר שגורמת יותר נזק מאשר תועלת לבריאות הציבור. ראשית עוד היום אתייעץ עם עוה"ד שלי כדי להגיש תביעה כנגד הכתבת שהוציאה דיבה וכתבה דברי הבל עלי באופן אישי. מעניין שאותה כתבת לא ציינה במילה אחת אפילו פרט שולי שאני בעל תואר שני מטעם הפקולטה לרפואה האוניברסיטה העברית והדסה במדעי הרפואה ובריאות הציבור ומדוע שתכתוב אם הכתבה שלה מיועדת לרמוס ולהרוס? 

לגופו של ענין, כיצד יש לאנשים ובמיוחד לעיתונאים שאין להם שמץ של הבנה ברפואה את החוצפה והעיוורון לצייר רפואה כושלת ובזבזנית כאידיליה ומשאת נפשנו ולעומת זאת רפואה טבעית שמרפאה אנשים (מילה שהעיתונאית אומרת שאסור להזכיר, גם אם היא אמת לאמיתה) יש להכחיד מן העולם. יש לי חדשות בשבילך עיתונאית קטנה ועלובה - ב- 20 השנים האחרונות נרפאו אצלי במרכז אלפי אנשים ממחלות לב וכלי דם, מסוכרת, מאסטמה, מבעיות בדרכי הנשימה, מבעיות עור, מעודף משקל ושומנים בדם, ממיגרנות, מבעיות בדרכי העיכול ועוד ועוד. אין לי מה להסתיר רק להתגאות בו. מי שהם המאפיה הגדולה ביותר בעולם, השרלטנים הגדולים והנוכלים הגדולים ביותר הם בעלי התארים מהרפואה הקונבנציונאלית שמעולם לא לימדו את המטופלים שלהם בריאות אמיתית. כל מה שהם עושים הוא להכריז על המחלה ככרונית, כגנטית וכבלתי ניתנת לריפוי, שני שקרים עלובים שהם פשע חמור נגד בריאות הציבור, ולהצמיד את המטופלים המסכנים לתרופות לכל החיים ולהועיד להם חיים של אישפוזים, ניתוחים וצנתורים חוזרים ונישנים. היחיד שמוביל בישראל חולים כרוניים לריפוי ממחלותיהם ולירידה מכל התרופות זה אני. 

ומה את עושה? משמיצה את הצדיק ומאדירה את שמם של הרשעים. את רוצה רשימה של רופאים קונבנציונאליים שהגיעו אלי לטיפול?

הגיעי לקליניקה שלי, תתנצלי על הכתבה המרושעת שלך ותקבלי את שמותיהם, רשימה ארוכה. ואת יודעת מדוע הם הגיעו אלי? משום שהם ראו שלמטופלים שלהם קרו פשוט ניסים, המטופלים שלהם הבריאו וירדו מכל התרופות. מאות רופאים בישראל נוכחו לדעת שהטיפול התזונתי שלי יעיל פי 1000 מהתרופות והניתוחים שלהם, מידי פעם יש בהם צדיקים שמרחמים על המטופלים שלהם ומפנים אותם אלי, אבל לצערי מרביתם רשעים ואומרים בבירור וללא כל בושה, גם לאחר שהם רואים את המטופלים שלהם מחלימים, שהם לא יפנו אלי את המטופלים שלהם. אחד מהרופאים שהיגיע אלי לטיפול הגדיל לעשות ואמר - אני מסכים עם כל מה שלימדת אותי אבל אני לא יכול להעביר את זה למטופלים שלי כי מודדים אותי בסוף כל חודש בכמה סטטינים (תרופות) רשמתי למטופלים שלי. 

אז מי הוא באמת הרופא? שרת של תעשיה מושחתת!!

לא רק זה - מנהלי מחלקות בבתי חולים קיבלו ממני פניה ישירה לפתוח מחלקות שיפעלו על פי שיטת הטיפול שלי לכל המעונין. הם סירבו ללא כל סיבה ניראית לעין. מדוע? כי זה יגרום להם להפסדים כספיים אדירים, לאובדן יוקרה ומעמד. 

הבורות שלך עיתונאית במה שקורה בתחום הרפואה הוא מזעזע ואולי לא? 

אולי גם את מקבלת כמו רופאים רבים תמורה הולמת מתעשייה זו או אחרת כדי להשמיץ אוכלוסייה שלמה שעושה עבודת קודש נגד המפלצת הענקית שהשתלטה על העולם המערבי?

גבירתי - בין מטופלי היו עו"ד, שופטים מרצים, מהנדסים ואנשים משכילים מהעשירון העליון של החברה בישראל. ביום הזה לא רק אותי השמצת אלא את כל האנשים האלה. הם היגיעו אלי משום שהרפואה נכשלה כישלון חרוץ בלעזור להם, הם לא מאמינים לרפואה ולרופאים כמו מרבית הציבור. רק שמרבית הציבור לא יודע על קיומי וגם אין לו כסף להוציא מכיסו על הטיפול שלי שהוא זול בהרבה מעלות של צנתור למשל. את טוענת שכל האנשים האלה הם טיפשים ומטומטמים כיוון שנפלו בפח שטמנתי להם. מדוע אם כך לא ביקשת ממני רשימה של מאות מטופלים לשעבר שממליצים עלי בחום כדי לתחקר אותם. לכתבה המטופשת והשטחית שלך את קוראת תחקיר? 

אני לא בא להגן כאן על אף אחד מהשמות אותם הזכרת בכתבה, אני יודע לטעון רק לזכות יושרי ומקצועיותי ואני אומר לך בלי כל בושה - אני המטפל מספר אחד בישראל בריפוי ממחלות כרוניות. שני האתרים שלי מלאים בעדויות לכך. את טוענת שאסור בחוק להשתמש במנוחים כאלה ואחרים. למי כן מותר להשתמש במונחים אלה? לרפואה הכושלת שמושגים אלה בכלל לא מצויים אצלה? 

פגשתי את שר הבריאות לפני 16 שנה, הצעתי לו את גישתי ושיטתי, הצעתי אותה לכל עם ישראל. פגשתי גם את ליצמן לפני כשנתיים, הוא הציע שניפגש. אני מחכה עד היום לפגישה.

נוכחתי לדעת שעם פוליטיקאים אין מה לדבר. כתבתי מכתבים לשר הבריאות שר האוצר וראש הממשלה. הכל באתרים שלי.

לא קיבלתי שום מענה מהם.

ואת הפכת אותי דווקא לאדם מסוכן.

גבירתי, את תצטרכי להגן על עמדתך בבית המשפט, אלא אם כן אקבל כתבת התנצלות מהארץ ומכתב התנצלות רשמי מהאתר שלך.

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה). 

 
 
האזינו לד"ר ערן אשחר המסביר על גישת הטיפול, על התזונה הכירורגית ועל מבנה ועלויות הטיפול