03-3724200

 על פי בקשת משרד הבריאות אנו מציינים ש: ד"ר אשחר אינו רופא קונבנציונאלי ועל כן אינו מוסמך לעסוק ברפואה (לרשום תרופות או להורידן או לבצע ניתוחים וטיפולים פולשניים כפי שנהוג ברפואה).  כמו כן המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני מקצועי באמצעות רופא. ד"ר ערן אשחר הינו מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה והדסה באוניברסיטה העברית בירושלים. ד"ר אשחר הוא master - מורה, מומחה, לבריאות ופיתח גישה תזונתית ייחודית שלה הוא קרא - "תזונה כירורגית".
מרכז אשחר לריפוי אמיתי וסופי מסוכרת מבוגרים באמצעות תזונה טבעית
בניהולו של ד"ר ערן אשחר, N.D, נטורולוג,  M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה שבאוניברסיטה העברית והדסה בירושלים.
דף הבית >> שירותי המרכז

שירותי מרכז אשחר לריפוי מסוכרת מבוגרים ולהכרת גישת הנטורולוגיה

א. טיפול בחולי סוכרת מבוגרים עד להגעה לריפוי מלא, באמצעות "תזונה כירורגית" והעקרונות של גישת "הנטורולוגיה" ושיטת העבודה שפותחה על ידי ד"ר ערן אשחר.

ב. מתן מסגרת מקצועית תומכת להחלטה לקחת את הבריאות בידיים ולפתור בעיות בריאות קיימות באמצעות סדנאות קבוצתיות ללמידה מעמיקה של גישת הריפוי, "הנטורולוגיה", מפגשים אישיים, טיפול אישי וליווי טלפוני אישי וצמוד במשך 4 חודשים לפחות.


ג. הפחתת משקל: ללא "דיאטות", ללא אבקות ותכשירי קסם יקרים - מסגרת מעולה וייעוץ מקצועי שבאמצעותם יוכל המשתתף להפחית משקל בדרך טבעית, בריאה וייחודית יחד עם לימוד חוויתי שמוביל לשינוי דרמטי באמונות, בתפיסות, בחשיבה ובהרגלים כבסיס לשמירה על המשקל התקין ועל בריאות מיטבית לכל החיים. שני הכלים, התזונה המקורית והמתאימה ביותר למן האנושי ושינוי הרגלי החשיבה מובילים להפחתה קבועה במשקל ולשמירה עליו במשך כל החיים.

ד. גמילה מעישון: כתוצר לוואי של שיטת עבודה ייחודית ותומכת מגיע המטופל הרבה פעמים להחלטה להפסיק לעשן מתוך כח פנימי חזק שלא היה קיים קודם לכן. שילוב של הפנמה של חוקי הבריאות הטבעית וטכניקות ייחודיות נוספות יכולות להוביל את המעונינים להיגמל מעישון להשיג את מטרתם בקלות רבה יותר.

ו.  פתרון סכסוכים, עימותים, ויכוחים, מריבות עם עצמנו והזולת וגישור באמצעות גישת ה - "תקשורת המקרבת" - בהנחייתה המקצועית של זהר א, או ארנינה קשתן, או יעל ארבל.

קראו על תוכנית הטיפול הייחודית של ד"ר ערן אשחר לריפוי מסוכרת בלשוניות הנוספות תחת קטיגוריה זו.

 אם להבריא נפשכם חשקה
הקדישו לעמוד הזה דקה
נקווה כי תמצאו בו תשובה והסבר לכל שאלה
גדולה, בינונית או סתם קטנטנה
קראו את הכתוב בעיון
וחזרו אלינו כדי להמשיך את הדיון
נקווה שנהיה לכם לתועלת
שנפתח להם הרבה חלונות וגם דלת
לעולם של בריאות שמחה ושלווה
כי אנו מאמינים ש"נטורולוגיה" עושים באהבה
נברככם בחודש גדוש צחוק, שמחה, אורה ואהבת חינם
כי לבריאות כמו לעוגה חשובים אלה כולם

ד"ר ערן אשחר

 

להתחלת טיפול צלצלו לטלפונים: 

טלפון קווי -  03-3724200

מנהלת הקליניקה - זהר: 0545-742631 (עדיף בואטסאפ) או - 054-5748176


או השאירו את פרטיכם 
 
בדואר אלקטרוניeshkhar.office@gmail.com

 
ונחזור אליכם בהקדם 
האזינו לד"ר ערן אשחר המסביר על גישת הטיפול, על התזונה הכירורגית ועל מבנה ועלויות הטיפול
 
האזינו לד"ר ערן אשחר המסביר על גישת הטיפול, על התזונה הכירורגית ועל מבנה ועלויות הטיפול