03-3724200

 על פי בקשת משרד הבריאות אנו מציינים ש: ד"ר אשחר אינו רופא קונבנציונאלי ועל כן אינו מוסמך לעסוק ברפואה (לרשום תרופות או להורידן או לבצע ניתוחים וטיפולים פולשניים כפי שנהוג ברפואה).  כמו כן המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני מקצועי באמצעות רופא. ד"ר ערן אשחר הינו מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה והדסה באוניברסיטה העברית בירושלים. ד"ר אשחר הוא master - מורה, מומחה, לבריאות ופיתח גישה תזונתית ייחודית שלה הוא קרא - "תזונה כירורגית".
מרכז אשחר לריפוי אמיתי וסופי מסוכרת מבוגרים באמצעות תזונה טבעית
בניהולו של ד"ר ערן אשחר, N.D, נטורולוג,  M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה שבאוניברסיטה העברית והדסה בירושלים.
דף הבית >> ריפוי ממחלות שונות

ריפוי של מחלות שונות באמצעות גישת הנטורולוגיה והתזונה הכירורגית


גישת הנטורולוגיה איננה מאמינה בריפוי על ידי גורמים חיצוניים לגוף החי. על פי התפיסה הנטורולוגית המוכחת קלינית ומחקרית כבר למעלה מ 240 שנה, רק כוחות הריפוי הפנימיים של הגוף מסוגלים לרפא תא, רקמה ואיבר חולים, כלומר לרפא את הגוף. חומרים חיצוניים הם לכל היותר חלק מעשרות אלפי החומרים שהגוף והביוכימיה של התאים נזקקים להם כדי לבצע תהליכים ביוכימיים חיוניים. בהיעדרם ינסו חומרים אחרים לשמש כתחליף ובמחסור חמור וממושך שלהם יופיעו תופעות של חוסר בריאות. אולם כאשר יסופקו החומרים הדרושים לגוף רק הגוף עצמו מסוגל להחזיר את הסדר הפנימי לקדמותו ולשקם את התאים, הרקמות והאיברים. תרופה, צמח, ניתוח לעולם לא יעשו זאת ואינם יכולים לשמש תחליף נאות לכוחות החיים והריפוי הטבועים בגופנו.

המוח האנושי שנשטף במשך מאות שנים באמצעות תיאוריות מנותקות מהמציאות שמשרתות עד היום קבוצות אינטרסנטיות שהשתלטו על הבריאות של האדם החל מ- 9 חודשים לפני לידתו ועד יום מותו איננו מסוגל להאמין בקלות לאמת הזו שרק הגוף יכול לרפא את עצמו. חסרי האמונה בריפוי הטבעי משחרים לפתחיהם של רופאים המכנים את עצמם בחסות המדינה "מומחים" לבעיות, לאיברים ולמערכות מסוימים בגוף האדם. למרות שאף אחד מהמומחים האלה אינו מתיימר לרפא אף מחלה הציבור עדיין נוהה אחריהם ואחרי תרופותיהם משום שתעשיית המחלות והתרופות ששולטת בחומרי הלימוד של הרופאים באוניבסיטאות וקונה אותם בבצע כסף מצליחה לשכנע את הציבור שמומחים אלה הם אכן אנשי מדע ומחקר ושפעולותיהם מתבססות על אמת מדעית, ולא כך היא.

יש להבין שכוחות הריפוי הפנימיים של גוף האדם אינם מבחינים או מפלים בין מחלות. מבחינתם אין מחלות שונות, אלא תאים חולים, לא מושלמים. המטרה של כל גוף, כל הזמן, היא להחזיר את הסדר והמבנה של כל תא לקדמותו, למצבו המקורי.

את זאת הגוף יוכל לעשות אם נספק לו את כל החומרים הדרושים לתיקון הנזקים שנגרמו על ידי הרגלי בריאות ותזונה לקויים ואם נלמד ונפעל להסיר את המכשולים שהערמנו בדרכו לביצוע מושלם של המשימות שלו.

לכן פעולתו של הנטורולוג מתבטאת בסך הכל בסיפוק מדויק של חומרי החיים החיוניים לגוף כדי לאפשר לגוף לבצע את תהליך הריפוי באופן מושלם. אנחנו הנטורולוגים איננו מתיימרים לרפא את הגוף ואיננו יודעים לרפא אותו. את זאת אנחנו משאירים לחוכמה האלוהית והנעלה של גוף האדם. למעשה אין אף אדם בעולם כיום שיודע כיצד לתקן, לרפא גוף חי בדומה לתיקון מחשב.

זה למעלה מבינתנו. חוכמה זו גדולה בהרבה מהאינטיליגנציה המודעת של המין האנושי כיום.

לכן בעיננו כל מי שטוען שהוא מרפא מישהו אחר הוא במידה רבה נוכל, רמאי ושרלטן.

לכן נשאלת השאלה - במה אם כן מועיל אותו "מומחה", כי הרי לרפא את הגוף איננו יודע וגם איננו מתיימר?

התשובה הפשוטה, הידועה והלא נעימה היא - הוא עוסק בסך הכל בלרמות את הגוף ואת החולה, להחדיר בחולה את האשליה שמחלתו טופלה. מטרתו של המומחה היא להעלים את הסימפטומים לזמן מה ותו לא!

אם כך, אם שום מומחה בעצם איננו יכול לרפא שום מחלה אז מדוע כולם מחפשים את המומחה למחלה ספציפית כדי לטפל במחלתם?

משום שהם אינם מבינים שלכל המחלות יש פתרון אחד, תוכנית ריפוי אחת. עובדה זו מוכחת בקליניקה שלי מזה 20 שנה ובקליניקות של כל הרופאים הנטורולוגיים מזה 240 שנה.

אכן, מועיל שהנטורולוג יכיר את המחלה הספציפית וידע להתאים לה את התוכנית המדוייקת, אבל תוכנית זו איננה שונה מהותית מהתוכניות לטיפול במחלות אחרות. כללי הבריאות תקפים לגבי כל מחלה וכל אדם באותה המידה. אם הפרה של חוקי הבריאות הובילה למחלה מסוימת הרי שהחזרה לשמירה על חוקי הבריאות עשויה להוביל את הגוף לטפל בכל מחלה שהיא, ללא אפליה בין מחלה למחלה. כך נרפאו בקליניקה שלי אלפי אנשים עם מאות מחלות שונות במהלך השנים.

המסקנה, לפני שאתם מחפשים את המומחה ה"גדול" ביותר למחלה שלכם, לפני שאתם נדרשים לשלם הון תועפות למומחה שאין לו שום מושג וידיעה כיצד לרפא את המחלה שלכם וכל מה שיש לו להציע לכם זה עוד תרופות מזיקות, עוד ניתוח מסוכן שיקל באופן זמני על מצוקתכם וסיבלכם  נסו לחזור ולשמור על חוקי הבריאות, נסו לספק לגופכם את חומרי החיים החיוניים וראו מה קורה למחלה שלכם.

אני בטוח שאם תתנו לחוקי הבורא, הבריאה והבריאות את ההזדמנות להוכיח את עליונותם המוחלטת הם לא יאכזבו אתכם משום שאין שנייה אחת אפילו שכוחות אלה יושבים בבטלה ואינם מנסים לעשות את מלאכתם ולתקן את הנזקים שאנחנו גורמים לגופנו מידי יום.

לסיום, רשימת המחלות שהגוף שלכם יכול לרפא היא אין סופית ולכן אין טעם בכלל להעלות אותה כאן על הכתב. מבחינת הגוף אין מחלות שונות, אין מחלות בודדות, יש גוף חולה. הכל אותה המחלה והתיקון של כל המחלות נעשה על פי אותם העקרונות האינטליגנטיים הטבועים בגופנו.

גישת הנטורולוגיה והתזונה הכירורגית שלי יכולה לספק לגוף את התנאים המושלמים לריפוי של כל מחלה שהיא על ידי כוחות הריפוי של הגוף עצמו, לא על ידי.

להתחלת טיפול צלצלו לטלפונים: 

טלפון קווי -  03-3724200

מנהלת הקליניקה - זהר: 0545-742631 (עדיף בואטסאפ) או - 054-5748176


או השאירו את פרטיכם 
 
בדואר אלקטרוניeshkhar.office@gmail.com

 
ונחזור אליכם בהקדם 

 
בדואר אלקטרוניeshkhar.office@gmail.com

החלים מקרוהן אחרי שנים
ללא תרופות וניתוח
שיקום אחרי אירוע מוחי באמצעות תזונה כירורגית
החלמה מסרטן ועוד בעיות
מיגרנה נעלמה אחרי 46 שנה
דלקת פרקים נעלמה אחרי 13 שנה וגם 40 קילו
צפו במדגם קטן של החלמות מופלאות ממחלות מתוך מאגר גדול של מחלימים באמצעות הטיפול של ד"ר ערן אשחר
 סרטן
מיגרנה - ריפוי סופי באמצעות תזונה כירורגית
מיגרנות וכאבי ראש כרוניים יכולים להיעלם תוך זמן קצר באמצעות ניקוי הגוף מרעלים ובאמצעות תזונה כירורגית. עשרות שנים של סבל יכולות להיעלם בתוך חודש עד 4 חודשים לחלוטין. אז את תמשיכו לסבול ולמרר לעצמכם את

לחץ כאן לפרטים נוספים

ירידה במשקל ללא דיאטה

לחץ כאן לפרטים נוספים

תעשיית התרופות

לחץ כאן לפרטים נוספים

כשל כליות - ריפוי טבעי
כשל כליתי ותפקוד כליות נמוך או גרוע אינם גזירת גורל. על ידי טיפול טבעי מדעי נטורולוגי תוכל למנוע מעצמך להגיע לדיאליזה ותחזיר את תפקוד הכליות שלך לנורמלי. ד"ר ערן אשחר MPH, ND טל: 072-3701625

לחץ כאן לפרטים נוספים

 
האזינו לד"ר ערן אשחר המסביר על גישת הטיפול, על התזונה הכירורגית ועל מבנה ועלויות הטיפול