03-3724200

 על פי בקשת משרד הבריאות אנו מציינים ש: ד"ר אשחר אינו רופא קונבנציונאלי ועל כן אינו מוסמך לעסוק ברפואה (לרשום תרופות או להורידן או לבצע ניתוחים וטיפולים פולשניים כפי שנהוג ברפואה).  כמו כן המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני מקצועי באמצעות רופא. ד"ר ערן אשחר הינו מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה והדסה באוניברסיטה העברית בירושלים. ד"ר אשחר הוא master - מורה, מומחה, לבריאות ופיתח גישה תזונתית ייחודית שלה הוא קרא - "תזונה כירורגית".
מרכז אשחר לריפוי אמיתי וסופי מסוכרת מבוגרים באמצעות תזונה טבעית
בניהולו של ד"ר ערן אשחר, N.D, נטורולוג,  M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה שבאוניברסיטה העברית והדסה בירושלים.
דף הבית >> מכתבים לאישים, מוסדות ותקשורת >> לרבנים בעלי אירגוני הצלה
 
29.12.2015

אל
בני פישר
מגן לחולה
        
                         הנדון: התעלמותך מאפשרויות ריפוי מצילות חיים עבור מאות אלפי אנשים בישראל.

לפני כשנה וחצי נפגשנו  אצל מטופל שלי , משה גולדיס הבעלים של אולמי בית ישראל. שהבריא מסוכרת ולחץ דם ועוד שלל בעיות והפסיק את השימוש ב- 20 תרופות.
הייתי בזמן צילומים לאתר אינטרנט חרדי ונכנסת יחד עם גולדיס שהכיר בנינו.  גולדיס הציג אותך כבעל ארגון בריאות גדול "מגן לחולה" שעונה מידי יום למאות אנשים במצוקה רפואית. הוא הציע שאולי נשתף פעולה לטובת הציבור כיוון שאליך יש פניות רבות ואני יכול לספק את תהליך הריפוי ממחלות.
הבעת את התפעלותך הרבה מהתוצאות ואמרת – אני יכול להבין הכל אבל לא ברור לי איך אתה מרפא סוכרת שתלויה בכל כך הרבה תרופות?
אחרי שיחת הסבר קצרה הזמנתי אותך להגיע לסדנת מבוא כדי ללמוד במשך 3.5 שעות על העקרונות של שיטת הטיפול שלי.
הבטחת שתגיע.
מאז ועד היום לא שמעתי ממך. למען האמת אני שוב מופתע, למרות שראית על משה גולדיס החלמה ממגוון בעיות קשות וירידה מכל התרופות ולמרות הבטחת להגיע לסדנה שלי כדי ללמוד כיצד ניתן   לרפא כמעט את כל המחלות ללא תרופות וללא ניתוחים אפילו לא הרמת טל מאז.
חבל מאוד שאינך חפץ לקבל תורת אמת שיכולה להציל אלפי חולים בישראל.
הרי נכנסת לאתרי האינטרנט שלי וראית את הסרטונים הרבים של אנשים שהחלימו ממחלות קשות.
ראית גם באתר מאות סיפורי החלמה ומכתביי תודה.
הכיצד זה שאתה בוחר להתעלם מכל זה?
תהיתי ביני לבין עצמי מדוע לא פנית, הרי אתה מציג את עצמך כאיש חסד ומעוניין להטיב עם בריאותו של הציבור החולה, כך חשבתי.
אבל כמו פעמים קודמות שבהם שוחחתי עם רבנים שפתחו ארגונים דומים לשלך ,פיהרר וצ'ולאק, אתמול הבנתי שטעיתי. מעיון ברשימת הרופאים שנותנים חסות לארגון שלך אני מבין עכשיו מדוע לא יצרת קשר.
מכניסה לאתר שלך הבנתי שאתה לא עוסק בריפוי חולים אלא במאכריות. הקפת את עצמך בשמות של רופאים ידועים שמפארים כביכול את הארגון שלך אבל מתחת לזה יש רק אוויר.
אתה כמו פיהרר וצ'ולאק בסך הכל מתווכים שמעבירים את החולה מיד ליד וגוזרים בדרך את הקופון לכיסם. בריאות הציבור מעניינת אתכם כקליפת השום. שהרי אם התוודעת לריפוי כזה שמעולם לא ראית הכיצד הוא שלא הראתה את פניך מאז ולא השמעת את קולך? הכיצד הוא שאתה בוחר במודע להתעלם ממני ומהתוצאות שאני יכול להביא למאות אלפי אנשים בישראל? הכיצד זה שאתה לא מגייס את כל קשריך ויכולותיך כפי שאני עושה עשרות שנים ותורם להצלת אלפי חולים בישראל מסבל ומוות מוקדמים ומיותרים?
הכיצד אתה מכנה את עצמך רב כאשר סיבלו של הציבור כלל לא מעניין אותך ולא מדיר שינה מעינך ואתה חושב רק על הכיס שלך, על הכוח והשררה שצברת ואותו אתה רוצה לשמור לעצמך?
אוי לעם ישראל שיש לו רבנים כמוך וכמו פיהרר וצ'ולק.
האם תקף אותך כמו הרופאים חיל ורעדה מפני היכולת של ד"ר אשחר "לגזול" ממך מטופלים שעל גבם וסיבלם אתה והצוות הרפואי המהולל שלך נבנים?
ומה אתה מספק בכלל?
שירות שמדינת ישראל וקופות החולים היו חייבות לספק בדין לכל חולה, כאשר גם שירות זה איננו עונה כלל על הצורך האמיתי של הציבור, שזה ריפוי אמיתי ממחלות ולא המשך הדיכוי של הסימפטומים באמצעות סמים ורעלים המכונים תרופות או פתרון זמני וקצר טווח באמצעות ניתוח.
אתה כמו פיהרר משועבדים לרופאים לתרופות ולרפואה הקונבנציונאלית ומנסים להרוויח בדרך את התיווך שלכם. אתם לא באמת חפצים בבריאותם של אנשים חולים ומה שאתם עושים הוא למעשה הצגה של עזרה לציבור.
באתר האינטרנט שלך מצאתי את הפסקה הבאה:
אנו מספקים לחולה ולבני משפחתו מידע רפואי כולל ומקיף, על האלטרנטיבות השונות לטיפול, על התסמינים השונים ועל תופעות הלוואי האופייניות לכל חלופה טיפולית. אנו מסבירים באופן ברור ובשפה שווה לכל נפש, מונחים רפואיים מסובכים ושיטות רפואיות מורכבות, כאשר לנגד עינינו ניצבת מטרה ברורה: לכוון את בני המשפחה לנקודה שבה יהיה בידיהם כל המידע הדרוש על מנת לקבל החלטה מושכלת על דרכי הטיפול הטובות ביותר, כדי להתמודד בהצלחה עם המחלה והשלכותיה.
ועוד מצאתי באינטרנט:
בנימין פישר מסייע לחולים ולבני משפחותיהם באמצעות אגודת "מגן לחולה" אותה מנהל בכך שמפנה אותם בדרך הקצרה ביותר אל הרופאים הטובים והמתאימים ביותר עבור צרכיהם.
גבב של דברי הבל חסרי משמעות אמיתית.
אתם מספקים מידע כולל ומקיף על כל האלטרנטיבות?
אם זו האמת הכיצד זה שאתה מתעלם משיטה שיכולה לא לתת הסבר על התסמינים השונים ועל תופעות הלוואי האופייניות לכל חלופה טיפולית אלא פשוט לרפא את המחלה באופן סופי, כמו שראית אצל גולדיס?
מה שאתה כותב באתרך הוא פשוט שקר? אתה אדם שמשקר לציבור שלך ומציג את עצמך במצג שווא של ידען שמציג את כל האפשרויות ועל בסיס זה המטופל המסכן צריך לקבל החלטה קשה וכואבת. אבל את הטיפול האמיתי שיכול לרפא אותו ושאיליו התוודעת אתה לא מציג לו ולא תציג לו. למעשה אתה בעצם נבל ונוכל בתחפושת של רב!!!
מי צריך אותך כדי שתסביר לו מה היא תרופה רעילה? אתה רופא שמומחה לתרופות? אתה רוצה ללמד את האברכים קשיי היום רפואה? במה אתה בדיוק מועיל להם בהסברי הסרק שלך על תופעות הלוואי כביכול ועל ה"טיפולים המסובכים" חוץ מלשתף פעולה עם הרופאים כדי להנציח להם את המחלות שלהם?
אתה מתאר לאברך חולה שלא יודע את ההבדל בין מערכת הלימפה למערכת העצבים "ובשפה שווה לכל נפש מונחים רפואיים מסובכים ושיטות רפואיות מורכבות". ממש וירטואוז!
הרופאים שלמדו 14 שנה אינם מסוגלים להסביר למטופלים שלהם בשפה שווה לכל נפש מה הוא הטיפול שלהם והם צריכים את פישר שיסביר את זה לציבור. רק לציבור בור אתה יכול למכור את הלוקשים האלה.
פישר, אינך מבין דבר וחצי דבר בריפוי מחלות ורפואה אמיתית, אתה מתחזה לאדם שמבין בבריאות, אתה שרלטן ונוכל כמו כל הרבנים האחרים שמשרתים את תעשיית המחלות והניתוחים.
אתם מוליכים שולל ציבור שלם של חרדים תמימים שהבנתם ברפואה אפסית ומצויים בחרדה בזמן מצוקה.
אתה כותב:
לנגד עינינו ניצבת מטרה ברורה: לכוון את בני המשפחה לנקודה שבה יהיה בידיהם כל המידע הדרוש על מנת לקבל החלטה מושכלת על דרכי הטיפול הטובות ביותר...
הרי זה שקר, אתה לא מספק לחולים מידע אמיתי על מצבם ועל האפשרויות להחלמה אמיתית!!
אפילו בפירוש הסימפטומים למחלות אינך מבין שהרי אתה שבוי בפרשנות הקונבנציונאלית השגויה שמעולם לא הייתה נכונה ולכן מעולם גם לא ריפאה אדם מסוכרת, מלחץ דם או מאלף מחלות אחרות.
אבל אתה מציג חזות של מומחה, חסר כל תעודה בתחום הבריאות. אתה נוכל שמתחזה למומחה!!
אתה מוליך שולל אלפי חולים מסכנים ותמימים באמצעות ההתחזות שלך. אתה כלב פודל שמשרת את הרופאים בדימוס שמקיפים אותך ואת האינטרסים האגוייסטיים והכספיים  שלך בלבד.
זה מה שאתה והארגון שלך באמת!
מכתבי זה יפורסם באתר האינטרנט שלי כדי שכל חולה חרדי יבין וילמד מי הם רבניו וכיצד הם מוליכים אותו שולל ומנצלים את תמימותו ברשעות למען בצע כסף.

מסתבר שאני יותר חרדי ממך. אני מאמין גמור בבורא עולם ובנצחיות הנשמה. אני מאמין שאני ואתה ניתן דין וחשבון לפני כיסא הכבוד ובורא עולם בבוא היום. אני ישן ברוגע ושלווה על יצועי בלילה כיוון שאני יודע שאני פועל כבר 20 שנה בישראל ללא לאות כדי להציל נפשות.
אתה לעומת זאת עוסק בהכנסת החולים עמוק יותר לתוך הבור של התרופו, תעשיית המחלות והניתוחים. אתה מגיש את היהודים לשוחטים- הרופאים ומשחק לידיהם.
אתה בעצם מקבל תחושה של כח, שררה ושלטון מעצם התקרבותך לרופאים אותם אתה מעריץ כסגניו של אלוהים.
אני מניח שללמוד רפואה כנראה לא יכולת אז בחרת באפשרות הקלה יותר - להיות מאכר של רופאים? בזה אין ספק שאתה כן מוכשר.
רק עכשיו אנחנו רואים מה תרומתם של המאכרים בחברה הישראלית לטוהר המידות, איכות השירות והשלטון (אולמרט, עו"ד דני נוימן..), שיטת האיפה ואיפה, הקשרים האישיים וכן הלאה.
אנשים כמוך נותנים יד למדמנה, לרפש ולריקבון הזה וגורמים רק נזק לציבור.

לא יזיק לך להיכנס לאתרי האינטרנט שלי וללמוד מה היא עזרה אמיתית ומה הוא ריפוי אמיתי של חולים ולא הנצחת הסימפטומים שלהם או ייעוץ שמסביר להם כמה הם חולים וחייבים לציית לרופאים כדי לקבל הקלה של שעתיים באמצעות סמים וניתוחים.

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H -
מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה).
            


 
 
האזינו לד"ר ערן אשחר המסביר על גישת הטיפול, על התזונה הכירורגית ועל מבנה ועלויות הטיפול