03-3724200

 על פי בקשת משרד הבריאות אנו מציינים ש: ד"ר אשחר אינו רופא קונבנציונאלי ועל כן אינו מוסמך לעסוק ברפואה (לרשום תרופות או להורידן או לבצע ניתוחים וטיפולים פולשניים כפי שנהוג ברפואה).  כמו כן המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני מקצועי באמצעות רופא. ד"ר ערן אשחר הינו מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה והדסה באוניברסיטה העברית בירושלים. ד"ר אשחר הוא master - מורה, מומחה, לבריאות ופיתח גישה תזונתית ייחודית שלה הוא קרא - "תזונה כירורגית".
מרכז אשחר לריפוי אמיתי וסופי מסוכרת מבוגרים באמצעות תזונה טבעית
בניהולו של ד"ר ערן אשחר, N.D, נטורולוג,  M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה שבאוניברסיטה העברית והדסה בירושלים.
דף הבית >> ריפוי ממחלות שונות >> סרטן

לנצח את הסרטן - זה אפשרי

מחלת הסרטן הינה מחלה מערכתית המערבת גוף ונפש וחייבת לקבל התייחסות מעמיקה לכל הגורמים העמוקים היוצרים אותה.
הטיפול במחלת הסרטן במרכז אשחר משתדל לכלול כמה שיותר מרכיבים של גוף ונפש.
הייחוד של הטיפול ד"ר ערן אשחר בשונה מכל הטיפולים האחרים הוא "התזונה הכירורגית" שהובילה עד כה ב- 20 שנות עבודתנו לשיפור גדול במצב חולי הסרטן שהיגיעו אלינו ואפלו ריפוי ניסי של חולים עד כדי היעלמות מוחלטת של הגידולים גם במצבים שהרופאים הועידו לחולה חודשים ספורים לחיות.
אנחנו מצהירים באופן ברור וחד משמעי - מסרטן ניתן להבריא!!
האם כל אחד יבריא - קרוב לודאי שלא.
מי כן יבריא - ככל הנראה רק מי שתשכיל לקחת את המחלה כשיעור גדול לחיים ותעשה עבודת חיים שמקיפה את כל תחומי חייה ותגלה את הסיבות העמוקות להיווצרות של המחלה שלו/ה.

הגישה התזונתית שלנו מתבססת על גישת הנטורולוגיה אבל משלבת גם אלמנטים מתורתם וניסיונם של ד"ר מקס גרסון, פרופ' לינוס פאולינג, פרופ' קמפבל, ד"ר נולפי, ד"ר אברהם הופר, "הרפואה הגרמנית החדשה" ואחרים ומבוססת על מדע מדויק וממצאים מחקריים. לכן הצלחותיה מרובות.
הגישה הבסיסית שלנו אומרת שבסרטן לא נלחמים!!
אין צורך במלחמות עם הגוף. יש צורך לחזק את הכוחות הטובים, התומכים בחיים בגוף ואו אז הם יקומו ויעשו את העבודה עבור כל הגוף.
זה מוכח מחקרית.

לגוף יש לגשת באהבה, להבין אותו, להבין מדוע הוא יצר את הסרטן, לאהוב כל חלק בו. רק מתוך אהבה אמיתית ועמוקה לכל חלק בגופנו  והתחקות על הסיבות ליצירת תופעות חולניות בגופנו ושחרור אותם חלקים שיצרנו שאינם משרתים את מטררותינו הגבוהות נוכל להתגבר על מצבי חולי.
המלחמה בסרטן היא מלחמה בגוף והיא מובילה חולי סרטן להרס של הגוף והנפש גם יחד, אלא אם כן הם מגלים את הכוחות העצומים הטמונים בהם ומפעילים כוחות נפש בלתי נדלים כדי לשמור את רוחם וגופם במצב של התמודדות נאותה עם הסימפטומים הקשים של הטיפולים האגרסיביים.

האלמנט החשוב ביותר בריפוי סרטן הוא האמונה היוקדת ביכולת של הגוף לרפא את עצמו.
לאמונה יש כוח עצום. זה מוכח מדעית. אני מספק את ההוכחות לכך בסדנת מבוא לריפוי טבעי שלי.

בתחום הרוח והנפש העבודה שלנו גם היא ייחודית ומשלבת למעוניינים גם אלמנטים רבים של מטאפיזיקה, תודעת על, עבודה על התת מודע, בניית מערך חדש של אמונות וחיוביות ועוד.

הצוות של מרכז אשחר מלווה כל מטופל באופן אישי ברמה של 24 שעות ביממה בכל מצוקה שאלה ובקשה.

אנו ממליצים לכם לקרוא את שלושת המאמרים שנכתבו על ידי ד"ר אשחר על מחלת הסרטן והטיפול בה.
מאמרים אלה אינם משקפים את כל העבודה שלנו ואת כל האלמנטים של תהליך הריפוי שיעבור המטופל במרכז אשחר.
בקרוב נוסיף מאמרים נוספים שיתארו לעומקם את האלמנטים הנוספים בתהליך הטיפול שלנו.

מי ייתן ותאזרו עוד בנפשכם ורוחכם לגייס את כל כוחות הריפוי, כוחות הגוף והנפש, הטמונים בגופכם
לשיקום יצירת המופת האלוהית שקיבלתם מבורא עולם.

היו ברוכים שלמים ובריאים

בגופכם וברוחכם

להתחלת טיפול צלצלו לטלפונים: 

טלפון קווי -  03-3724200

מנהלת הקליניקה - זהר: 0545-742631 (עדיף בואטסאפ) או - 054-5748176


או השאירו את פרטיכם 
 
בדואר אלקטרוניeshkhar.office@gmail.com

 
ונחזור אליכם בהקדם 
 
כדי להקל את החזרה אליכם בכל ערוצי התקשורת אנא השאירו פרטים מלאים:
טלפונים ניידים וקבועים, מייל, ושם מלא ואנחנו נשתדל נחזור אליכם בהקדם.
לנצח את הסרטן א
טיפול טבעי בסרטן חייב לשלב גורמים פיזיים-תזונתיים ודגש חזק על הצד הנפשי-רוחני שלנו. התכחשות לאחד מאלה תפחית את הסיכוי להחלמה. הרופאים נתנו ליהודה 3 חודשי חיים. עקב הטיפול שלנו הוא חי כבר 16 שנה.

לחץ כאן לפרטים נוספים

לנצח את הסרטן ב
טיפול טבעי בסרטן חייב לשלב גורמים פיזיים-תזונתיים ודגש חזק על הצד הנפשי-רוחני שלנו. התכחשות לאחד מאלה תפחית את הסיכוי להחלמה. הרופאים נתנו ליהודה 3 חודשי חיים. עקב הטיפול שלנו הוא חי כבר 16 שנה.

לחץ כאן לפרטים נוספים

לנצח את הסרטן ג
טיפול טבעי בסרטן חייב לשלב גורמים פיזיים-תזונתיים ודגש חזק על הצד הנפשי-רוחני שלנו. התכחשות לאחד מאלה תפחית את הסיכוי להחלמה. הרופאים נתנו ליהודה 3 חודשי חיים. עקב הטיפול שלנו הוא חי כבר 16 שנה.

לחץ כאן לפרטים נוספים

 
האזינו לד"ר ערן אשחר המסביר על גישת הטיפול, על התזונה הכירורגית ועל מבנה ועלויות הטיפול