03-3724200

 על פי בקשת משרד הבריאות אנו מציינים ש: ד"ר אשחר אינו רופא קונבנציונאלי ועל כן אינו מוסמך לעסוק ברפואה (לרשום תרופות או להורידן או לבצע ניתוחים וטיפולים פולשניים כפי שנהוג ברפואה).  כמו כן המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני מקצועי באמצעות רופא. ד"ר ערן אשחר הינו מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה והדסה באוניברסיטה העברית בירושלים. ד"ר אשחר הוא master - מורה, מומחה, לבריאות ופיתח גישה תזונתית ייחודית שלה הוא קרא - "תזונה כירורגית".
מרכז אשחר לריפוי אמיתי וסופי מסוכרת מבוגרים באמצעות תזונה טבעית
בניהולו של ד"ר ערן אשחר, N.D, נטורולוג,  M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה שבאוניברסיטה העברית והדסה בירושלים.
דף הבית >> שירותי המרכז >> הקורסים במרכז
הקורסים במרכז          
 
הקורסים במרכז אשחר לריפוי טבעי
 

לעת עתה ישנן 4 קורסים במרכז אשחר והן נבנו מהקל לכבד, כלומר מהקורס הבסיסי שמיועד להעניק היכרות טובה, מהירה

וקצרה עם עקרונות הנטורולגיה, הריפוי הטבעי והתזונה הטבעית לאדם והמשך לקורס מתקדם המכיל התייחסות לנושאים

מורכבים ורבים יותר המעניקים הבנה מעמיקה על כל היבטי החיים המשפיעים על בריאותנו. כל הסדרות נמכררות בשלב זה

כהקלטות לשמיעה במחשב הביתי או בנייד שלכם באמצעות קישור שתקבלו.

כמו כן ניתן להשתתף בשלושת הקורסים הרראשונים באופן מרוכז עם ד"ר אשחר במסגרת נופש בריאותי של כ 4 ימים שיערך

במרכז נופש ובריאות בקפריסין. תוכלו להתקשר אלינו לקבלת מידע נוסף על חבילת הנופש הבריאותי.

להלן רשימת הקורסים: 

קורס מבוא לריפוי טבעי ותזונה טבעית, כירורגית - 6 שעות

קורס בריא לתמיד שלב א' - 8 שעות.

קורס בריא לתמיד שלב ב'  - 8 שעות.

קורס מתקדם ללימוד נטורולוגיה ותורת הריפוי הטבעי והתזונה הטבעית - כ 40 שעות.


אחרי 21 שנות העברת הקורסים שלהם אני יכול להעיד שלקורסים יש חלק מכריע בהעצמת היכולת האישית לנהל אורח חיים בריא לאורך זמן. 


לא ניתן לצערי להעביר היקיף כל כך גדול של ידע ותובנות באופן אישי לכל אחד ולכן אין תחליף לקורסים מעצימים אלה.

בקורסים אלה מועבר ידע ייחודי ונקודת מבט שונה מאוד מהגישה הרגילה. למשתתפים יש חוויה של גילוי עולם חדש ויפה שנסתר מהם עד לרגע זה מסיבות שונות. 

הקורסים מובילים את המשתתפים לתחושה עמוקה של יכולת לשלוט בחייהם ובבריאותם ולהפסיק להיות תלויים בממסד הקורא לעצמו שירותי בריאות, כאשר  בפועל הוא משמש כממסד להנצחת המחלות באמצעות שיטת התרופות והניתוחים.

בקורסים אלה לא תשמעו :

שהמחלה שלכם היא כרונית ושאתם צריכים ללמוד לחיות איתה.

שהמחלה שלכם נובעת מתורשה גרועה שקיבלתם ולמעשה אין לכם יותר מידי מה לעשות איתה.

שהמחלה שלכם נובעת בין היתר מהגיל המתקדם שלכם.

המידע שתקבבלו יגלה לכם ידע קדום ועצום שהאנושות לצערנו ובעיקר תעשיות המזון, התרופות, הניתוחים והמחלות בוחרים להתעלם ממנו ולהסתירו מעיני החולים האומללים.

בקורסים תקבלו ידע שלא רק יכול לשפר את תחושתכם הפיזית והנפשית ואת בריאותכם בכלל ולרפא את מחלותיכם, אלא אפילו להציל אתכם מסבל מיותר וממושך לאורך שנים וממוות מוקדם. 

בעידן של התמכרויות המוניות לזבל תעשייתי המכונה בפינו מזון אין תחליף להעלאת המודעות שלנו להשלכות של זלזול בחוקי הבריאות באמצעות סיפוק ידע אמיתי, חף מכל אינטרס כלכלי ומציל חיים.

לצערי, החברה המערבית צועדת לעבר השמדה עצמית באמצעות הרס עצמי בכל מישורי החיים.
הצעד הראשון לעצירת הסחף הוא פקיחת העיניים וראיית המציאות כמות שהיא באמת.
לצערנו, רבים האנשים והגופים בחברה שראייתם קצרה ביותר והם מסוגלים לראות רק את טובתם האישית. אלה אנשים שמנותקים מעצמם ומצרכיהם האמתיים ואינם מסוגלים לראות את טובתם האישית, טובת החברה, טובת הילדים שלהם, הסביבה והאנושת בכלל וממוקדים רק בכמה כסף, כבוד, שלטון וכוח יצאו לי מזה מחר בבוקר.

לצערי, גישה אגואיסטית והרסנית זו היא נחלתם של רבים מידי בחברה הישראלית. כמעט כל תעשיות המזון, תעשיות התרופות והמחלות נופלום תחת קטיגוריה זו.

במקום ללמד את הציבור כיצד לשמור על בריאותו האישית ובריאות המשפחה, הסביבה וכדור הארץ שלנו הם עוסקים ב"מדע" מזוייף שתכליתו לתת מענה מידי, דחוף ושטחי למצוקה של החולים שהפרו את חוקי הבריאות ולא השכילו לשמור על בריאותם וכך ליצור לעצמם דימוי הרואי של מצילי האנושות. הם עסוקים ביחסי ציבור ולא בבריאות אמיתית לציבור.

שרותי הבריאות וביטוח הבריאות הממלכתי גוזלים מכספנו, כספו של משלם המיסים נתח גדול, מיליארדי שקלים בשנה, אבל הם כלל אינם רואים את מחויבותם ולאחר מכן את כישלונם (ראו את היקיף החולים, המנותחים ונוטלי התרופות בארצנו, על מה זה מעיד אם לא על כישלון?) למנוע מחלות. הם משחקים משחק כפול ומשולש של הפחדת הציבור, דאגה מזוייפת לבריאותו, הדגשת נושאים טפלים, הדגשה וחיוב של הטיפול התרופתי במקרה של כל מחלה, מכירה אובססיבית של ניתוחים מכל סוג שרובם מיותרים (אני עצמי מנעתי מחולים אלפי ניתוחים כאלה) רק כדי שתהיה תעסוקה לכל השרשרת בבתי החולים והפשע הגדול מכולם - זילזול מוחלט ביכולת הריפוי העצומה והבלתי מעורערת ברמה המדעית של הגוף לרפא כמעט כל מחלה. יהיה בלתי אפשרי למצוא רופא שיציע לחולה לעבור לתזונה טבעית כדי להבריא ממחלתו ולהפסיק להיות תלוי בו לצמיתות. לא ימצא רופא אחד שיציע טיפול "תזונה כירורגית" כטיפול חלופי וטוב יותר לניתוח כל שהוא (מה שאני עושה כבר 21 שנה בהצלחה רבה).  

ד"ר פורמן, רופא אמריקאי קונבנציונאלי ורופא נטורולוג כתב על כך - זו היא רשלנות רפואית. ואני אומר שזהו פשע חמור נגד בריאות הציבור.
לא יתכן שמדינת ישראל, מדינת חוק נאורה, תעניק לרופא רישיון ותקרא לו "מומחה" בתחום שהוא כלל איננו מומחה בריפויו. אותו רופא לא לומד באמת בכל שנות לימודיו על כלים תזונתיים והרגלי חיים אחרים שמובילים את החולה להחלים באמת ובאופן סופי ממחלתו. כיוון שהוא איננו  מומחה לריפוי מחלות הוא מצהיר בפני חוליו שמחלתם כרונית ואיננה ניתנת לריפוי והם אמורים ללמוד לחיות עם זה ורק ליטול את התרופות במשך כל חייהם גם אם מצבם הולך ומתדרדר בקביעות. לתפיסתי אסור לכנות אדם כזה מומחה, או רופא, זו הונאת הציבור, שהרי מהמילה רופא ניגזרת כביכול יכולת לרפא ואילו הרופא מצהיר שאין ריפוי למחלה ולכן היא כרונית. בתוך הסתירות האלה אנו חיים.
אני טוען שלרופאים המומחים ניתן לכל היותר לקרוא - מומחה להנצחת המחלה באמצעות תרופות. זה תיאור מדויק של מה שעושים מרבית הרופאים המומחים שמשכחים סימפטומים של מחלה ותו לא. 

בניגוד גמור לכך הקורסים שלי מיועדים להפוך כל אדם לרופא של עצמו. אין ריפוי אמיתי אלא בריפוי עצמי ואין ריפוי עצמי ללא ידע. כל אדם חייב ללמוד באופן אישי כיצד לרפא את עצמו כי הרי רק הוא נמצא עם עצמו 24 שעות ביממה ובריאותו הרי תלויה במה שהוא יעשה עם עצמו ועם גופו בזמן זה. 
בקורסים שלי תקבלו ידע עצום ותובנות שיהפכו כל אחד מכם לרופא של עצמו וידען בבריאות הרבה יותר מהרופא שלכם.
כידוע, ידע הוא עוצמה, הוא מוביל לשליטה במצב ושליטה במצב עשויה להפחית חרדות, חששות ופחדים מהעתיד ומהבלתי נודע.

אם אהיה שר הבריאות של מדינת ישראל אלחם למען כל אדם במדינה הזו, גם עבור המכורים לכסף, לאוכל, לסיגריות, לאלכוהול...שאינם מסוגלים להבין מעומק ההתמכרות שלהם שאני נלחם עבורם, עבור בני משפחתם ועבור החברה האנושית בכלל. אלחם על כך שהשקרים הנמכרים לציבור יפסקו. שילדים מגיל גן והציבור כולו יקבלו מידע אמיתי, מדעי מוכח קלינית ובלתי משוחד על ידי תעשיות אינטרסנטיות שרואות רק את הכסף, השררה, השליטה והאגו מול עינהן, כפי שכותב בספרו החוקר הבכיר והישר ביותר בעולם פרופ' קולין קמפבל. 
מסתבר מסידרת כתבות בטלויזיה ששר הבריאות של מדינת ישראל בשנת 2017 ליצמן עסוק ככל הנראה בקידום האינטרסים של חברות הסיגריות תמורת פירסום בעיתון החרדי שבו הוא בעל עניין. אבל זה לא מפריע לו להמשיך ולשמש בתפקידו. אוי למדינה שזה הוא שר הבריאות שלה. 
אלחם על כך שכל אזרח בישראל יקבל בחינם לא ניתוחים ותרופות שמעשירים אליטות מסוימות, אלא את כל הקורסים והידע שלי כדי שילמדו כיצד למנוע סבל מעצמם, מילדיהם והוריהם ומאהוביהם, ימנעו מעצמם מחלות וילמדו לרפא אותם בעצמם ושלא יבקרו רופאים אפילו פעם ב- 35 שנה, כמוני.

אם אתם מעוניינים לחולל את השינוי הזה יחד איתי הצטרפו כעת לקורסים שלי וחברו יחד בעמותה לקידום הבריאות שאנחנו מקימים לצורך קידום הרעיון של בריאות חינם לכל תושבי ישראל.

למענה על שאלות 

 או לרכישת הקורס

להתחלת טיפול צלצלו לטלפונים: 

טלפון קווי -  03-3724200

מנהלת הקליניקה - זהר: 0545-742631 (עדיף בואטסאפ) או - 054-5748176


או השאירו את פרטיכם 
 
בדואר אלקטרוניeshkhar.office@gmail.com

 
ונחזור אליכם בהקדם 


כדי להקל את החזרה אליכם אנא השאירו את פרטים מלאים:
טלפונים ניידים וקבועים, מייל, ושם מלא ונחזור אליכם בהקדם.

------------------------------------------------------------------------------------------------------


מה אומרים המשתתפים בסדנאות ובטיפול של ד"ר ערן אשחר


ד"ר אשחר שלום,

אחרי 4 חודשים מוצלחים שבהם עברתי את הטיפול והליווי הצמוד שלך ונרפאתי בעזרתך מדלקת פרקים שהיתה לי במשך 13 שנים וירדתי 40 ק"ג ממשקלי,

חשבתי שאני כבר יודע הכל, יודע לשמור על עצמי ומבין בתזונה הכירורגית אבל לאחר שהשתתפתי בסדנאות שלב א ושלב ב נוכחתי לדעת כי יש לי עדיין

הרבה מה ללמוד... ההרצאות היו מרתקות, ולמדתי המון דברים חדשים וחשובים לבריאות שלי.

ההרצאות עודדו אותי מאד ואני שמח שהצטרפתי לקהילה הבריאה הזאת בהנחיית ד"ר אשחר.

אני אשמח לדבר עם כל אחד שירצה ללכת בדרך של ד"ר אשחר ולהמליץ על הטיפול שלו בחום. אני חושב שכל אדם בישראל ובעולם חייב להכיר את חוקי

הבריאות כפי שד"ר אשחר מלמד אותם ואז היינו חוסכים הרבה מאוד סבל, חולי, צער וכסף על טיפולים שיקריים וחסרי תועלת שמעשירים את הרופאים ואת

תעשיית המחלות והניתוחים כמו שמוכיח ד"ר אשחר.

בברכה
ובהערכה רבה
אליעזר גולדיס
052-4267194 לייזר
מוכן להמליץ בשמחה רבה לכל פונה אלי באופן אישי
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ד"ר אשחר היקר
שלום

כולי נרגש עד דמעות בשעה שאני כותב אליך.
הגעתי אליך לפני זמן לא רב עם מצבור של בעיות כמו: תפקוד כליות לפני דיאליזה, קריאטינין 4.4, אחרי התקף לב ואירוע מוחי וצנתור, שומנים בדם, עודף משקל, לחץ דם של 200/90, סוכרת של 20 שנה עם תרופות, וסוכר של 140 בצום עם תרופות, קשיי הליכה עצומים עד כדי חוסר יכולת לעמוד, עייפות קשה, בקושי נשמתי, עישנתי יותר מקופסא ביום והייתי על 16 תרופות.

אני יכול לומר לך שאתה היית התקווה האחרונה שלי. שמעתי אותך בסדנא ואמרתי לעצמי - יש כאן משהו באיש הזה ואני מוכן ללכת איתו.

היום חודשיים אחרי כן אני מברך את אלוהים על המתנה הגדולה ששלח לי -אותך.
אני לא יכול להבין את השיפור העצום שחל בבריאות שלי, בכל המדדים, תוך זמן כל כך קצר. הנשימה, גרמת לי להפסיק לעשן אחרי 50 שנה!!! ההליכה שכבר שנים לא הייתה כך, האנרגיה שעלתה, לחץ הדם ירד ל- 125/76, הסוכר 95 בלי תרופות, ירדתי 8 קילו במשקל ואני מרגיש כמו ציפור. ויותר מכל, תפקוד הכליות השתפר באופן משמעותי ומוכח בבדיקות ואני לא לוקח אפילו תרופה אחת.

מה עוד בן אדם יכול לבקש. קיבלתי את החיים שלי בחזרה בזכותך.

אני מודה לאלוהים ששלח אותך אלי.
אני אוהב אותך ואת הבן אדם שאתה, מלא דאגה ואהבת אדם.
זו מתנה גדולה בשבילי שהכרתי אותך.

באהבה רבה ובהוקרה

בני פטישי
052-8431552
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
אני כותב לך לד"ר ערן אשחר,

 רציתי להגיד לך תודה ענקית על תמיכה ועל עבודה שאתה עושה בזכות אתר אינטרנט שבנית נתת לי תקווה עוד שהייתי בבית חולים. הגעתי אליך בעקבות סתימות קשות בכלי הדם כשהניתוח מעקפים כבר נמצא ברקע.

לאחר המפגש איתך התחלתי בתהליך שינוי הרגלי החיים כולל תזונה והתוצאות נפלאות. עצרתי את תהליך טרשת העורקים אצלי ואני מרגישה הרבה יותר טוב מאשר לפני הטיפול.
אים ספק שנתת לי הרבה כלים שאיתם אצעד במשך כל החיים ושבזכותם גם הורדתי יותר מ 13 ק"ג ואני מרגישה הרבה יותר טוב.

אני חייבת לציין  שאתה בן אדם אמיץ  העמד מול המערכת הישנה.
ישר כוח
תודה גדולה

נטאשה גמבורג
050-7697879

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 ד"ר אשחר

סיימתי ארבעה חודשי ליווי, וברצוני להביע את הערכתי העמוקה אליך ולברך אותך ואת משפחתך.
אומנם נותר לי להשלים את חלק ב' של הסדנה, אך בכול זאת אסכם ואומר שבזכותך יצאתי לדרך חדשה, עם מודעות עמוקה לאין שיעור מזאת שהיתה לי.
רמת לחץ הדם שלי, שהיתה הסיבה העיקרית להגעתי לסדנה, הסתדרה במהירות, הרגשתי הכללית השתפרה בצורה דרמתית ואיתה אימצתי ככול יכולתי את המלצותיך במהלך ההדרכה המסורה.
הייתי זקוק מאוד ליד מכוונת בנושא התזונה הטבעית, למרות שחשבתי שאני אוכל בריא כבר שנים רבות.
ברצוני להודות גם לזוהר, על התייחסותה הרגישה והחכמה, בכול הנושאים בהם טיפלה.

אלברט דוסטן
054-6482033

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ד"ר אשחר שלום
השתתפתי בסדנת בריא לתמיד א' ורציתי לומר לך ש:

א. המידע הנלמד בה חשוב כדי להזיז אנשים לכיוון תזונה בריאה וכירורגית.
ב. המפגש המשותף עם האנשים יוצר אפקט של"גאוות יחידה".
ג. אתה בהיר ומשכנע.
ד. הסדנא מאוד מרעננת ואף מטלטלת את כל מי שהתעייף או חזר לשגרה של תזונה מזיקה.
ה. השיתופים של ההצלחות על ידי המטופלים עצמם הם מאוד אוטנטיות חזקות ומשכנעות.
                הרב דוד לחיאני
               רב  ביה"ח זיו בצפת
                050-3340038
      -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

היי ד"ר ערן
ראש השנה  מגיע בקרוב. אני רוצה לאחל לך ולמשפחתך שנה טובה ומתוקה.

הגעתי אליך לאחר שניסיתי אין סוף דיאטות .
קופת חולים הלעיטה אותי בכדורים ובזריקות אינסולין שנים ארוכות......והמצב הורע עד כי נאלצתי לעזוב את עבודתי לפני כ-3 שנים עקב סיבוכי מחלת הסוכרת –חוסר יכולת קריאה, לחץ דם גבוה ,פגיעה לבבית ושאר מרעין ביישין.

הבנתי כי רק שינוי באורח חיי יביא את השינוי והחלטתי להצטרף לתוכנית הליווי שלך –התזונה הכירורגית  למשך 4 חודשים.

האמנתי ביכולתך וניסיונך  עם מאות מטופלים כפי שהצגת זאת בהרצאה הבסיסית בביתך.

כמו כן טלפנתי לעשרה מטופלים שעברו את השינוי המבורך בעבר והם תמכו בכל לב.

והנה לאחר 3 חודשים: השלתי ממשקלי 20 קג, ומשקלי כפי שהיה בגיל 18! (אני בן  65) לחץ הדם תקין לחלוטין. הסוכר בדם  נמוך מאוד ביחס לעבר בלי שום תרופה וכמעט בתוך הנורמה אותה אני רוצה לראות. אני בטוח כי המשך התמדה על אורח חיים תזונתי שגרמה לי לשיפור הזה בתוספת הליכה שחייה או כל  פעילות גופנית אחרת תוביל אותי גם לאיזון מוחלט של הסוכר בדם.

ושוב באותיות גדולות-ללא שום כדור או הזרקת אינסולין!!

ואני חייב לספר לך עוד משהו, לפני כמה ימים ביקרתי את האופטיקאי שלי לצורך בדיקת עיניים לחידוש רישיון נהיגה. עד כה בשנים האחרונות מצב הראייה שלי הלך והתדרדר בעקבות מחלת הסוכרת ובעקבות ההזרקות של אבסטין לעיניים בעקבות שטפי דם שהם נזקים של מחלת הסוכרת. בעקבות הבדיקה האופטיקאי היה המום ממש. הוא אמר לי שחל שיפור אדיר במצב העיניים והראייה שלי והוא מעולם לא ראה דבר כזה קודם לכן ולא מבין איך זה קרה. בנוסף, בעקבות השיפור הוא הוריד לי את המספר של המשקפיים. אני הייתי בעננים.
מה אומר לך, אין מילים בפי להודות לך על השיפור הגדול בבריאות שלי. 

אולי לא פשוט ללכת בדרך הזו, אע"פ שהיא האמת שלאורה אנחנו צריכים לחיות, כיוון שהשקר מסביב חוגג. לכן רבים הסתכלו על המהלך בחוסר אמונה, ספקנות וכדומה. אך התמיכה הצמודה שלך לכל אורך הדרך, המסירות והאיכפתיות שלך הביאוני עד הלום.

מי  ייתן וגם חולים נוספים התולים את הריפוי כביכול שלהם כיום ברפואת קופת חולים או  "נפלאות צמחי פלא" ימצאו דרכם אליך.

צר לי שיש לך רק שתי ידיים וראש אחד ואתה יכול להגיע רק למעט מכל הזקוקים לך.

על כל מה שקיבלתי ממך, שא ברכה חמה והמשך להציל נפשות בישראל.

רמי קציר
כפר הנשיא
052-4441190

------------------------------------------------------------------------------------

דר' אשחר שלום

הסדנה הייתה מעולה, בעיקר בחלקה השני
התכנים היו משמעותיים ורלוונטיים לכל המשתתפים
והחומר הועבר באופן רהוט ומקצועי
יישר כח על ההחלטה להעביר אותה ללא תשלום
אין לי ספק שאתה תתוגמל על כך
מציע עוד שקף שיכול להצטרף לשקף שכותרתו הייתה
שלושת הדיברות
"להיות בריא זה המצב הטבעי של האדם
כל מחלה או פגיעה בבריאותנו היא בגללנו ובאחריותינו
אלוהים( או הטבע/ היקום וכו') העניק לנו כח מרפא
ואם נפעל לפי חוקיו לא נהיה חולים
כל מצב של חולי הוא מצב של הפרת אחד או יותר של החוקים"

בתודה
ששי לוי
050-6209330

        ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

          שלום דר' אשחר.
 
כתמיד- אתה מעביר את החומר בצורה מאוד טובה - עניינית, מובנית ומסודרת וכשצריך לחתוך אתה עושה את זה.
המצגת גם כן עשויה כיאות.

 
אשר ארביב
050-4449018

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                          תודה רבה לך ד"ר אשחר

                                          סדנה מאוד משכנעת עם ידע בלי עין הרע מושלם


                                          בהחלט חיזקה אצלי דברים רופפים ומשמעותיים

                                           עלה והצליח בברכת שבת שלום ומבורך

                                                              רות שרה������
                                                      054-4926028

------------------------------------------------------------------------------------------------------------


שלום

בסדנא האחרונה של ד"ר אשחר למדתי המון על איך נוצרות מחלות הסברים יסודיים ומפורטים ואיך הן מטופלות בדרך לא נכונה ע"י רופאים קונבנציונליים .

למדתי על מערכות בגוף שנמדדות ע"י הרופאים או בעלי עניין בצורה כוללנית ולא מדויקת בניגוד לממצאים של אנשים בריאים, שנמצאים בממוצעים לא נכונים. ממוצע של אדם בריא ואדם חולה  לא יכול להיות נורמטיבי כי זה פשוט לא נכון.

קבלנו כלים מעשיים כיצד לשמור על גוף בריא באמצעות תזונה טבעית ספורט וכמובן שינה/מנוחה ועוד.
מה שבטוח שזו דרך שמובילה לבריאות ואושר.
ללא תרופות שמרדימות סימפטומים ולא פותרות את חוליי האנשים כמו שנתנו לי בשנים האחרונות.

מבחן התוצאה הוא שקובע. אני זכיתי להגיע לסדנא ולטיפול ע"י ד"ר אשחר ובתוך זמן קצר להפתעתי הגעתי להישגים בריאותיים מדהימים באמצעות דבקות במטרה ורצון להיפטר מבעיות בריאות שהלכו והחמירו וסיכנו את בריאותי עם השנים.
הסוכרת נעלמה, המשקל העודף הגדול נעלם, שומנים בדם, לחץ דם גבוה.
אני בן אדם חדש ומאושר.

תודה לד"ר אשחר ותודה לאלוהים  - מומלץ ביותר . 
אילנה קוטה
052-2903249

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
שלום דר אשחר

אין ספק שנהניתי מאוד מהסדנאות ולמדתי המון. אתה נכנס לפרטים עמוקים ונוגע בדברים שלא נתקלתי בהם בשום סדנא שעשיתי עד היום.

אני מאוד אוהבת את התחום ומעריכה מאוד את זה שאתה בר סמכא ללמדנו את הנושא.

אנחנו המעריצים שלך רוצים ללמוד לשלב את אורח החיים שאתה מטיף לו בחיים הרגילים שלנו.

זה קצת דומה להיות דתי בסביבה חילונית. זה אפשרי רק צריך להיות יותר חזקים וחדורי אימונה כדי לקיים

זאת, סדנאות מהסוג הזה הם בדיוק החיזוק שאנחנו צריכים. 

תודה רבה והצלחה לכולנו

תמסור לזוהר שזוהרה חסר לנו מאוד בסדנאות האחרונות

שושי ברוקנר
054-6737475
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

דר' אשחר
שלום

הסדנא היתה מאוד חזקה ופוקחת עיניים, אני מרגישה שלמדתי המון, זה לא רק הידע שנחשפתי אליו לראשונה, אלא גם האופן שהדברים מוצגים - בצורה מאוד משכנעת.


תודה רבה
עמית
050-3833493

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

דר אשחר

שלום

הסדנה הייתה מעניינת.
המאמרים שלך נתנו לי השראה.
מהסיבה הזאת הגענו אליך עם נליה.
היו דברים שלא ידעתי שאני לא יודעת ותרמו לי להשלמת התמונה. 
במיוחד הסדנה תרמה לי לטובת נליה (וזה טוב כי באתי בשבילה) - רשמתי הכל וסיפרתי לה. לא הייתי מסוגלת בעצמי להציג לה את הגישה ואת התיאוריה שעומדות מאחורי הטיפול שלך. וברור לי שזה מאוד חשוב להצלחת התהליך, להגברת המוטיבציה שלה, להגברת האמון שלה בעצמה ובתהליך הריפוי שהיא עוברת.
אני בטח מחזקת את מה שרבים כבר אמרו - סיפורים אישיים מאוד עובדם ומאוד חזקים.

יאנה
054-7474151

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


ד"ר אשחר
שלום

עשור שנים אני חיה על פי עקרונות השיטה. היו זמנים קצרים בהם כמעט ונטשתי אותה ואחרים בהם אימצתי 'עיגולי פינות' בגלל קושי כזה או אחר. בדרך כלל הגוף הוא זה שנתן לי לדעת היכן בדיוק אני נמצאת מבחינה בריאותית ועד כמה הזיופים שלי לא נוחים לו. בסך הכל מדובר בלמעלה מעשור בו אני מקפידה מאד על תזונה בריאה על פי הכללים ששמעתי בסדנא.

היציאה אל הסדנא מבחינתי היתה למטרות חיזוק ותמיכה, חידוד ההבנה ואולי קצת העשרה. שלושת המטרות הושגו היטב.
המידע שהועבר ביום הששי היה בו משהו חברתי בעל ערך גבוה.

קיבלתי דחיפה להתמיד הלאה ואפילו להחמיר יותר מהרגיל לטובתי שלי - ובזאת הסדנא מבחינתי היתה מוצלחת.

כל טוב לרעייה שטיפלה בי בנדיבות וגמישות וכן לבעל שטרח לבדו להוציא את כולנו למסע-יֶדע חשוב.

דניאלה מנחם

052-5808940

------------------------------------------------------------------------------------------------
דר ערן אשחר שלום רב

בראשית ברצוני להודות לך על הסדנא בריא לתמיד שלב א.

הסדנא הייתה מאוד מעניינת ומעשירה.

תודה רבה


יואב שובל
054-4785480

---------------------------------------------------------------------------------------------------------


הסדנא עזרה בהבנת העיקרון של הנטורולוגיה

מבנה הסדנא בנוי לוגית החלק השני היה מעט דחוס במידע חשוב מאוד.

התכנים ענו על הצרכים.

החומר הוגש ברור טוב ומרתק.

גבי ברקוביץ
054-6623231

-----------------------------------------------------------------------------------------------

  ד"ר ערן אשחר שלום

בזכות הסדנה העמקתי והרחבתי את הידע בנושא הריפוי הטבעי. כל הגרפים על גורמי המחלות שהוצגו היו משכנעים ביותר כולל ההסברים על המחקרים הרבים שנעשו בצפיה בחיות בטבע. זה חידד את שורש הבעיה וכמה שאנחנו חסרי אונים כי הרפואה הקונבנציונלית לא יודעת לרפא אותנו. בהעמקה שקיבלתי בסדנה זה עזר לי להבין לעומק דברים חדשים וחשובים לחיים, ובזכות הסדנא קיבלתי עלי את היציאה לדרך חדשה ומרפאה בביטחון מלא ללא תהייה, להיות החלטית ולהבין שאני אחראית על הריפוי שלי.
והכל מתוך תובנות מהסדנה. אני מדגישה שהתמזל מזלי להגיע למקום הנכון לי ולעוד רבים להרפא ולהיות בריא לאורך זמן, כפי הסדנא קרויה " בריא לתמיד", ולהגשים את המטרות שהציבה בפנינו הסדנא.
התכנים כמעט עלו על הצרכים.
החומר הוגש ברור ומעניין.
תודה רבה מקרב לב

שוש
04-8769993

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

בס"ד
דר אשחר

הסדנה שהעברת תרמה לי להבנה של הדרך, מה שמחזק בי את יכולת העמידה בפני הסביבה;
המפגש עם אנשים נוספים חשוב ומועיל להחלפת טיפים ורעיונות שונים.
בסדנה רכשתי ידע רב. ככל שאני שומעת יותר, אני רק מבינה כמה הרבה יש עוד ללמוד...
היה ברור ומעניין ביותר.


שרה פולק
0544-803617

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
שלום
לקחתי חלק בסדנא בתל אביב ולמרות שחשבתי שאני יודעת הכל הופתעתי מכמות הידע והעמקה ובעיקר מהאסרטיביות והאחריות של ד"ר אשחר.

תודה רבה!

גילי לוי
0545428822

-----------------------------------------------------------------------------------------------

ד"ר אשחר
כמו שאמרתי לך בע"פ הסדנה הייתה מצוינת וחשובה, לי אישית חבל שהסדנה לא הייתה מוקדם יותר כי היא מחזקת ומעודדת את הטיפול, לשמוע אותך ומטופלים נוספים זה מעודד מאד בכל התהליך הזה.


המלצתי, לדבר יותר על התהליך ברמה המנטלית...הניקוי הגופני והניקוי המחשבתי...


ותודה גדולה על המפגשים.
פינקי ירחי
 054-7461709

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

דר ערן
שלום

הסדנה הייתה מעולה. השילוב של הסבר על כוחות הריפוי שלנו והתזונה עם העדויות מה"שטח" עושים את זה בגדול.

תודה רבה

כרמל
052-8471121

-------------------------------------------------------------------------------------------------

ד"ר אשחר
שלום

הסדנאות היו מעניינות מאד, והועברו בצורה ברורה ועניינית ביותר.
רכשתי בהן ידע רב, והתבהרו לי דברים שלא ידעתי קודם או שלא היו ברורים לי לפני כן.

שרה פולק
0544-803617

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ד"ר אשחר
שלום

שתי הסדנאות בהן השתתפתי העצימו אצלי את הידע שלי בנוגע לעקרונות הריפוי הטבעי וכיצד לשמור על בריאותי. הן העניקו לי בטחון רב וחיזקו אותי בכיוון שבחרתי. אומנם אני לא צריך את החיזוקים כיוון שאני רואה את השינויים על גופי ועל גופה של אשתי כבר 7 שנים, אבל כל מפגש עם אנשים נוספים ושמיעת עדויות על עוד ועוד החלמאות של חולים שנואשו מהרפואה רק מחזקת יותר ונותנת כוח להמשיך.
אני מרגיש מצוין ממש ואפילו מאושר.
בימים אלה ימלאו 7 שנים להכרות שלי איתך ואני רוצה לומר לך שאני מברך את היום הזה שהכרתי אותך. השינוי המבורך שעשיתי בחיים שלי מאז,שינה את החיים שלי מן הקצה אל הקצה והעלה את איכות החיים שלי בכל התחומים באופן שלא צפיתי שיקרה בכלל בתחילת הדרך.
ועל זה אני רוצה לברך אותך בעוד הרבה שנים טובות של עשיה מבורכת.

בתודה
דויד קורש
050-3366140


 

 
 
האזינו לד"ר ערן אשחר המסביר על גישת הטיפול, על התזונה הכירורגית ועל מבנה ועלויות הטיפול