03-3724200

 על פי בקשת משרד הבריאות אנו מציינים ש: ד"ר אשחר אינו רופא קונבנציונאלי ועל כן אינו מוסמך לעסוק ברפואה (לרשום תרופות או להורידן או לבצע ניתוחים וטיפולים פולשניים כפי שנהוג ברפואה).  כמו כן המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני מקצועי באמצעות רופא. ד"ר ערן אשחר הינו מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה והדסה באוניברסיטה העברית בירושלים. ד"ר אשחר הוא master - מורה, מומחה, לבריאות ופיתח גישה תזונתית ייחודית שלה הוא קרא - "תזונה כירורגית".
מרכז אשחר לריפוי אמיתי וסופי מסוכרת מבוגרים באמצעות תזונה טבעית
בניהולו של ד"ר ערן אשחר, N.D, נטורולוג,  M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה שבאוניברסיטה העברית והדסה בירושלים.
דף הבית >> מכתבים לאישים, מוסדות ותקשורת >> לשרת הבריאות גרמן
 

שלום
מצ"ב מכתבים שנשלחו ל:
שרת הבריאות יעל גרמן
ראש הממשלה מר בנימין נתניהו.
 
המכתבים לשרת הבריאות הנוכחית, סגן שר הבריאות הקודם ליצמן וראש הממשלה לא זכו לשום תגובה לא על ידו ולא על ידי משרד הבריאות.
לעומת זאת שני מכתבים שנשלחו על ידי מטופלות שלי לשרת הבריאות זכו לתגובה צפויה ומתחמקת.
 
תגובה אחת – על ידי מחלקת התזונה של משרד הבריאות
 
תגובה שנייה – משרת הבריאות עצמה.
 
כאמור שתיהן תשובות מבטלות ומתחמקות, ללא שום התייחסות רצינית למקרים ולסיפורי ההחלמה ה "פלאיים" שהוצגו להם.
 
 
אתם מוזמנים להעביר את המכתבים לכל מכריכם
וכן להצטרף אלי לשינוי המצב הקיים ותביעה להחלת הנטורולוגיה כטיפול חינם לכל אדם בישראל
בואו ונקים את - העמותה לקידום בריאות הציבור בישראל או מפלגת בריאות שתחרוט על דיגלה את גילוי האמת לציבור ותחולל מהפיכה בתחום הבריאות בישראל.
 
עמותה שתהיה גוף בלתי תלוי, לא אינטרסנטי שתשים למטרה את קידום בריאות הציבור ומיגור החולי בישראל מעל לאינטרסים של תעשיית התרופות, המחלות והניתוחים למעננו ולמען הדורות הבאים
  
אל תשבו בצד ותחכו שמישהו אחר יעשה את העבודה עבורכם כיוון שאם אתם לא תעשו אזי הונאת הציבור וגזל הקופה הציבורית ימשכו
 
 לחצו על הקישור הבא וקראו מה אומר יו"ר האגודה לזכויות החולה בישראל - לחצו כאן

ואת תגובתו של אריה אורגד מבכירי הטלוויזיה הישראלית.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

26.6.2014

לכבוד
שרת הבריאות , גב' גרמן
שלום

מאת : ד"ר ערן אשחר, נטורולוג, מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהדסה.

הנדון: המשבר סביב השר"פ בתי החולים.

גבירתי, אני שומע אותך בריאיון ברדיו ברשת ב' וליבי נחמץ בקירבי.
צר לי שאת מולכת שולל אחרי האינטרסים של האיגוד המקצועי של הרופאים הקונבנציונאליים כקודמייך ומגינה עליהם בחירוף נפש בכל ריאיון שלך בכלי התקשורת.
בעיית הבריאות לא תיפתר באמצעות יותר שרפים, יותר תרופות בסל הבריאות, יותר ניתוחים, יותר מיטות ובתי חולים ויותר רופאים, כלומר יותר טיפול במחלות באמצעות גישה שמטפלת בסימפטומים ואין לה שום קשר עם הבראה אמיתית של מחלות.
שיטות הטיפול הקטלניות והמנציחות חולי האלה לחולים והבזבזניות לקופת המדינה גוזלות מכיסנו מליארדי דולרים מידי שנה ועכשיו עולה לאוויר גם הקריאה להגדלת נטל המס על כיסו הפרטי של האזרח.
אלפי חולים נרפאו אצלי ב - 19 השנים האחרונות ממגוון של מחלות אחרי שרופאים הלעיטו אותם באין סוף תרופות וביצעו בגופם ניתוחים מיותרים. מדוע חולים אלה הגיעו אלי אחרי עשרות שנים של טיפולי סרק שהובילו אותם מדחי אל דחי אם המערכת כל כך מקצועית, משוכללת, מתוחכמת, מדעית ויעילה כפי שהרופאים מציירים אותה?
ההגנה שלך על האינטרסים של המערכת המקדמת מחלות, ניתוחים ותרופות מזיקה ואיננה מועילה לציבור ולקופת המדינה. ברור לי שאת עושה זאת מתוך אמונה שגויה בדרך הקונבנציונאלית כי זה מה שאת מכירה. אבל כפי שפגשתי את שר הבריאות שלמה ניזרי לפני 14 שנה והתוויתי בפניו תוכנית לשיקום הבריאות בישראל שתתחיל ממחקר אורך (פרוספקטיבי-קליני) אמיתי ונטול פניות  אני מוכן לשבת איתך ולהסביר לך כיצד ניתן למגר את החולי בישראל ולהפוך את המדינה לעשירה ביותר בעולם עקב כך.
כן, זה יפגע באינטרסים רבים של בעלי עניין שאינם מעוניינים במיגור החולי, אלא בהמשך קיומן של תעשיית החולי, התרופות והניתוחים, וגם את יודעת זאת.
אין לי ספק שמחקר רציני שיובל על ידי ועל ידי חוקרים בעלי שם ואפידמיולוגים ממשרדך יוכיח את עדיפותה של גישה תזונתית כירורגית ואמיתית על פני גישה טיפולית אינטרסנטית במובהק, בזבזנית וחסרת תכלית ותוחלת לחולים ולמדינה.
גישה תזונתית אמיצה, מדעית, רחבה שתתווה מודל אמיתי ברור של עקרונות אורח החיים הבריא  תמגר את מרבית המחלות עוד לפני תחילתן ואת מרבית המחלות מיד לאחר התפרצותן.
יש היום מספיק מידע מדעי כדי לתמוך בגישה זו, מידע שהרפואה הקונבנציונאלית מתעלמת ממנו לדעתי במכוון!! לדעתי ולדעת הקולגות שלי, ד"ר פורמן, פרו' קמפל ורבים אחרים זו רשלנות מקצועית וחומר לוועדת חקירה ממלכתית.
התעלמות זו עולה במותם של עשרות אלפי אנשים מידי שנה בישראל, מוות מיותר ומכאיב, כפי שקרה למשפחתי לאחר מותה של אימי לפני 32 שנה. מוות שיוצר אלפי משפחות מרוסקות ועניות.
לדעתי, אני יותר מכל מטפל/רופא בישראל, יכול להציג החלמות אמיתיות של חולים "כרוניים" ממגוון מחלות. מידע זה יעמוד בפני כל חוקר, ועדה או גוף מחקרי שירצה להתחקות באמת אחר האמת.
דרך אגב, בניזרי הסכים לבצע מחקר ואף קיימתי ישיבה עם המדענית הראשית של המשרד אבל הצעתי התמסמסה על ידי המשרד שלך.
אני מציע לך להיכנס לשני אתרי האינטרנט שלי ולהתרשם משיטת העבודה והטיפול שלי שמובילה להחלמה אמיתית וסופית ממגוון עצום של מחלות.
אני מקווה שתיקחי את דברי ברצינות הראויה ותהי זו שמחוללת מהפיכה אמיתית בבריאות הצבור בישראל. המלאכה קשה ביותר, מתנגדייך יהיו רבים, מדובר כאן על אובדן הכנסות של מליארדי דולרים לכיסם הפרטי של בתי חולים רופאים ותעשיית התרופות, אבל אם אנחנו רוצים לצאת לעידן של חברה אנושית נאורה יותר, שאיננה משקרת לעצמה ולילדיה ומקריבה על מזבח הכסף את חייהם של עשרות אלפי אנשים מידי שנה, אזי אנחנו חייבים את השינוי הזה לדורות הבאים.

העתקים:
ראש הממשלה
כל חברי כנסת ישראל

בברכה
ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, מהפקולטה לרפואה והדסה.
טל -  074-7011309
 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

21.11.2011

לכבוד
ראש הממשלה מר בנימין נתניהו
שר הבריאות
שלום רב

אדוני, לפני 13 שנים נפגשתי יחד עם קבוצת רופאים עם שר הבריאות בהמלצתו של מנכ"ל בית הנשיא דאז מר אריה שומר ולאחר פגישתי איתו.
בנוסף אלי השתתפו בפגישה עוד 3 רופאים, חוקר לשעבר ממכון וייצמן ורעייתי שהיא פיזיותרפיסטית במקצועה.
בפגישה פרסתי בפני השר את משנת הגישה המדעית הקרויה "נטורולוגיה" ואת היכולות העצומות שלה לשפר את בריאות הציבור ולחסוך למדינה מיליארדי דולרים מידי שנה.
השר התלהב ממה ששמע והבטיח לקדם את העניין במרץ רב תוך הסרת כל המכשולים הצפויים מתוך המשרד.
לאחר הפגישה הוזמנתי לפגישה עם המדענית הראשית של המשרד והיא בחנה את בקשתי לבצע מחקר משווה שבו תיבדק היכולת של הגישה בריפוי מדגמי של 10 סוגי מחלות.
המדענית הסכימה לאשר סכום כסף לביצוע המחקר אך לא על ידי משרד הבריאות.
כיוון שמדובר כאן על אינטרס לאומי סירבתי לביצוע מחקר שלא בראשותו של משרד הבריאות ובחסותו תוך התחייבות להפצה נאותה ורחבה של התוצאות בציבור.
העניין היה בדיון במשך תקופה ארוכה אבל עקב ההליכה לבחירות נשכח ונזנח.
כעת כאשר הסכסוך עם הרופאים שוב בכותרות כמידי כמה שנים לא יכולתי שלא להתקומם כנגד הולכת השולל של עם שלם ויצאתי במכתב לאלפי אנשים עם בקשה לתפוצה רחבה בציבור.
יחד עם זאת אינני מאבד את התקווה שראש המערכת שלו יש את האחריות הראשונה והגדולה ביותר לבריאות הציבור יבדוק את הצעתי ברצינות הראויה ואולי יגיעו ימות המשיח והוא אף יחולל מהפך בגישה של מדינת ישראל לבריאות וחולי.
לרשותי 18 שנות ניסיון קליני מוצלח בטיפול במגוון רחב של חולים ואלפי מחקרים קליניים ואפידמיולוגיים שתומכים בגישה, בניהם מחקריו הענקיים של החוקר הדגול ופורץ הדרך פרופ' קולין קמפבל.
האם ניתן להתעלם מכל העדויות רק כדי לשמר גישה שגויה, בזבזנית וקטלנית לבריאותם של אנשים ולכלכלת ישראל?
אני מצהיר כאן שבמידת הצורך אוכל לגייס שורה רחבה של רופאים מומחים בגישת ההיגיינה הטבעית מארה"ב ומהעולם כדי לשבת אתך ולגבות את המהלך הלא פשוט.
אני מציע לך בשלב ראשון לקרוא את המאמר שכתבתי ומצורף בזה.
אני יודע שהוא נוקב ולא יהיה קל לקריאה ולעיכול אבל אני עומד אחרי כל מילה שכתובה בו ואוכל לשבת אתך ולהוכיח לך את אמיתות כל משפט שנכתב בו.
אני סבור שבזאת אני ממלא את חובתי המוסרית ומחויבותי היחידה היא לחברה הישראלית ולעתיד ילדנו.
אשמח לסייע ככל שיידרש בכל שאלה והבהרה.

אשמח לתגובתך.


בברכה
ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, מהפקולטה לרפואה והדסה.
טל -  074-7011309

העתקים:
חברי כנסת ישראל


 

 

 
האזינו לד"ר ערן אשחר המסביר על גישת הטיפול, על התזונה הכירורגית ועל מבנה ועלויות הטיפול