03-3724200

 על פי בקשת משרד הבריאות אנו מציינים ש: ד"ר אשחר אינו רופא קונבנציונאלי ועל כן אינו מוסמך לעסוק ברפואה (לרשום תרופות או להורידן או לבצע ניתוחים וטיפולים פולשניים כפי שנהוג ברפואה).  כמו כן המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני מקצועי באמצעות רופא. ד"ר ערן אשחר הינו מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה והדסה באוניברסיטה העברית בירושלים. ד"ר אשחר הוא master - מורה, מומחה, לבריאות ופיתח גישה תזונתית ייחודית שלה הוא קרא - "תזונה כירורגית".
מרכז אשחר לריפוי אמיתי וסופי מסוכרת מבוגרים באמצעות תזונה טבעית
בניהולו של ד"ר ערן אשחר, N.D, נטורולוג,  M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה שבאוניברסיטה העברית והדסה בירושלים.
דף הבית >> סיפורי החלמה מסוכרת >> חוות דעת של משתתפים
 

------------------------------------------------------------------
הסדנא אתמול השאירה עלי רושם עמוק. אני חייב להודות שמאוד נהנתי. לפני הסדנא לא הבנתי איך אוכל לשבת 5 שעות (עם הפסקות) ולהקשיב למישהו, מעולם לא ישבתי 6 שעות והקשבתי למישהו, והינה בסדנא שלך הייתי מרותק במשך שעות ואפילו לא הרגשתי מצוקה כל שהיא. זה היה מרתק. התרשמתי מאוד מכל כך הרבה נתונים שלא ידעתי שאותם פרסתה בפני הקבוצה בצורה שיטתית, מרשימה ומשכנעת ביותר. בסופו של דבר הבנתי שיכולתי למנוע את כל הצרות שעברתי במהלך 16 השנים האחרונות, סבל מיותר, אבל יותר חשוב שלמדתי ממך שהכל בידיים שלי ושאף פעם לא מאוחר לתקן.
יצאתי מסדנת המבוא לריפוי טבעי עם תקווה גדולה ושמחה גדולה. אני בטוח שאצליח במשימה ששמתי לעצמי בעזרתך והיא - בריאות מוחלטת וירידה מכל התרופות.
תודה רבה לך.
בכור כחלון
מושב שובה
053-7624705

מה אומרים המשתתפים בקורס - מבוא לריפוי טבעי תזונה טבעית וכירורגית" וקורסים מתקדמים אחרים

 
האזינו לד"ר ערן אשחר המסביר על גישת הטיפול, על התזונה הכירורגית ועל מבנה ועלויות הטיפול