03-3724200

 על פי בקשת משרד הבריאות אנו מציינים ש: ד"ר אשחר אינו רופא קונבנציונאלי ועל כן אינו מוסמך לעסוק ברפואה (לרשום תרופות או להורידן או לבצע ניתוחים וטיפולים פולשניים כפי שנהוג ברפואה).  כמו כן המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני מקצועי באמצעות רופא. ד"ר ערן אשחר הינו מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה והדסה באוניברסיטה העברית בירושלים. ד"ר אשחר הוא master - מורה, מומחה, לבריאות ופיתח גישה תזונתית ייחודית שלה הוא קרא - "תזונה כירורגית".
מרכז אשחר לריפוי אמיתי וסופי מסוכרת מבוגרים באמצעות תזונה טבעית
בניהולו של ד"ר ערן אשחר, N.D, נטורולוג,  M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה שבאוניברסיטה העברית והדסה בירושלים.
דף הבית >> סוכרת.מאמרים >> הייחוד של שיטת התזונה הכירורגית והנטורולוגיה
 
מה מבדיל את מדע הבריאות, הנטורולוגיה, ואת שיטת הטיפול וגישת "התזונה הכירורגית" שפותחה על ידי ד"ר ערן אשחר מגישת התרופות והניתוחים וכל גישות הטיפול האחרות:


1. הנטורולוגיה הינה גישה המבוססת מדעית-מחקרית. (זו איננה גישה "אלטרנטיבית" חסרת בסיס מחקרי מדעי, אלא גישה המבוססת על אלפי מחקרים שנעשו בלב המחקר העולמי, אבל הרפואה ותעשיית התרופות והניתוחים בוחרים להתעלם מהם. "מחקר סין" שהוא המחקר הגדול בכל הזמנים תומך לחלוטין בעקרונות הגישה).

2. גישה המבוססת על ניסיון קליני עשיר ומוצלח של 240 שנה על מיליוני חולים בעולם. (ישנם רופאים קונבנצנינאלים רבים שנטשו את הגישה התרופתית-ניתוחים ועברו לטפל בחוליהם באמצעות גישת הנטורולוגיה (ד"ר פורמן, ד"ר טילדן, ד"ר ראבגלטי, ד"ר דודס, ד"ר גרינלנד, פרופ' אסלסטיין, ד"ר מקדוגל ועוד).

3. הגישה היחידה שהמטרה המוצהרת שלה היא – ריפוי סופי מהמחלה ולא דיכוי הסימפטומים שלה באמצעות חומרים שונים ומשונים ופעולות מניפולטיביות. (יחד עם זאת לא תמיד הריפוי המוחלט הוא אפשרי בגלל נזקים בלתי הפיכים). זו גישה המוכיחה שאחוז גבוה ביותר מהחולים אכן ירפאו באמצעות יישום כללי הגישה.

4. הגישה היחידה המבוססת על עקרונות בריאות פשוטים ואוניברסליים שנכונים בכל זמן ובכל מקום ועל כל אדם בעולם. היא בנויה על סיפוק נאות של צורכי הגוף ושמירה על חוקי הבריאות. על כן, היא איננה דורשת מהמטופל להיות בעל ידע עמוק ורחב בבריאות וברפואה, אלא רק יישום כללי בריאות פשוטים.

5. היא היחידה ששואפת לנתק את התלות של חולים ברופאים, מטפלים, תרופות ובתי חולים לצמיתות ולהחזיר לחולים את השליטה על חייהם ועל בריאותם.

6. הנטורולוגיה הינה הגישה היחידה שמסתמכת באופן בלעדי על כוחות הריפוי הטבעיים של גוף האדם ומנתקת את התלות בכדורים, שיקויים, תרופות וניתוחים. העיקרון המרכזי בגישה הוא ש - ריפוי טבעי הוא לעולם ריפוי עצמי, על ידי כוחות הריפוי של הגוף עצמו. (הנטורופטיה למשל מציירת את עצמה בעיני הציבור כגישה טבעית אך זה סילוף של המציאות. בפועל התזונה שלה רחוקה אך במעט מהתזונה הקונבנציונאלית והיא מעודדת שימוש במאות תוספים).

7. "התזונה הכירורגית", שיטת הטיפול שפותחה על ידי ד"ר אשחר, הינה היחידה בישראל שמציעה תחליף מושלם להתערבויות כירורגיות אלימות כמו צנתור וניתוח מעקפים וריפוי אמיתי למחלות כרוניות. היא גם היחידה המתיימרת להחזיר למשל כליות במצב של תפקוד גרוע ביותר ועם התוויה לדיאליזה למצב תקין וגם מובילה לריפוי מוחלט של מחלות כרוניות: סוכרת, לחץ דם גבוה, מחלות לב וכלי דם, דלקת פרקים, מחלות אוטואימיוניות, מחלת העייפות הכרונית ופיברומיאלגיה, מחלות עור, קוליטיס, קרוהן, אסטמה, מיגרנה, בעיות דרכי העיכול ועוד.

8. הגישה מאפשרת באופן עקרוני פתרון יחיד וזול ביותר למכלול של בעיות במקום שלל של טיפולים ותרופות לבעיות שונות.

9. ד"ר אשחר משלב בעבודתו ידע מתחום הרפואה הקונבנציונאלית וידע מהרפואה הטבעית באופן ייחודי ובהצלחה רבה וכך מוביל לריפוי של מחלות כרוניות.

10. ד"ר אשחר פיתח גישה טיפולית מדויקת מאוד שעונה על הדרישות הטיפוליות של כל מחלה בהתאם לאופייה ומאפשרת לגוף למקסם את תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף.

11. הגישה הטיפולית של ד"ר אשחר מובילה לטיפול רב מערכתי באמצעות טיפול יחיד, כלומר השיפור שהמטופל יחוש יהיה עמוק ויסודי ויחול על כל אברי גופו, כך שהוא לא יצטרך לפנות ל- 10 רופאים שונים לטיפול בבעיות שונות לכאורה.
הכלל הוא – אין מחלות בודדות, יש גוף חולה!

12. ד"ר אשחר פיתח שיטת עבודה ייחודית שמחוללת מהפך מוחלט באמונות ובתפיסות הבריאותיות של החולה וגורמות לו לרצות לעשות מהפך באורח חייו ובבריאות שלו. כל חולה מתחייב לעבור חשיפה אישית וקבוצתית של כ- 4.5 שעות להרצאה ופגישה עם ד"ר אשחר ואנשי הצוות שלו, אחרת איננו יכול להתקבל לטיפול.

13. ד"ר אשחר הוא היחיד המציע באופן מקצועי ומיומן למי שמעוניין שימוש בכלי הטיפולי החזק, צום על מים, שמאיץ את תהליכי הרפוי בגוף ומחולל מהפך בבריאותם של חולים בכל סוגי המחלות.

14. ד"ר אשחר יצר מנגנון טיפולי של ליווי טלפוני צמוד והוא היחיד המציע ליווי של החולה על בסיס של 3 שיחות בשבוע במשך חודשים עד להחלמה.

15. הגישה של ד"ר אשחר מעניקה לאדם איכות חיים גבוהה, רוגע ושלווה לאחר שהוא רואה בפועל ומבין שיש לו שליטה על חייו ועל בריאותו.

16. הגישה הטיפולית של ד"ר אשחר זולה בהרבה בהשוואה לכל טיפול ניתוחי כירורגי ויעילה ועמוקה ממנו בהרבה (למרות זאת מדינת ישראל מעודדת שימוש בגישה השגויה, הבזבזנית והמנציחה חולי וחוסר אחריות של המטופל לבריאותו).

17. הגישה ישימה לחלוטין באופן המוני ויכולה להוביל לחיסכון עצום בעלויות הטיפול בבעיות בריאות ולחיסכון של מילארדים לחברה הישראלית.

18. עקרונות הבריאות וחוקי הבריאות אינם שיטה של מישהו, גם לא של ד"ר אשחר, אלא חוקי הבורא הבריאה והבריאות שנוצרו יחד עם האדם ביומו הראשון על פני כדור הארץ. זו ה"שיטה" של אלוהים ולכן היא גם העתיקה ביותר בהשוואה לכל שיטות הטיפול שהומצאו על ידי בני אדם.

 

להתחלת טיפול צלצלו לטלפונים: 

טלפון קווי -  03-3724200

מנהלת הקליניקה - זהר: 0545-742631 (עדיף בואטסאפ) או - 054-5748176


או השאירו את פרטיכם 
 
בדואר אלקטרוניeshkhar.office@gmail.com

 
ונחזור אליכם בהקדם 
 
 
האזינו לד"ר ערן אשחר המסביר על גישת הטיפול, על התזונה הכירורגית ועל מבנה ועלויות הטיפול