03-3724200

 על פי בקשת משרד הבריאות אנו מציינים ש: ד"ר אשחר אינו רופא קונבנציונאלי ועל כן אינו מוסמך לעסוק ברפואה (לרשום תרופות או להורידן או לבצע ניתוחים וטיפולים פולשניים כפי שנהוג ברפואה).  כמו כן המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני מקצועי באמצעות רופא. ד"ר ערן אשחר הינו מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה והדסה באוניברסיטה העברית בירושלים. ד"ר אשחר הוא master - מורה, מומחה, לבריאות ופיתח גישה תזונתית ייחודית שלה הוא קרא - "תזונה כירורגית".
מרכז אשחר לריפוי אמיתי וסופי מסוכרת מבוגרים באמצעות תזונה טבעית
בניהולו של ד"ר ערן אשחר, N.D, נטורולוג,  M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה שבאוניברסיטה העברית והדסה בירושלים.
דף הבית >> אודות
אודות          
 
מי הם ד"ר ערן אשחר N.D, M.P.H. וזהר אשחר B.P.T

ד"ר ערן אשחר N.D, M.P.H. הינו מוסמך לבריאות הציבור מטעם האוניברסיטה העברית, הפקולטה לרפואה והדסה ומומחה לנטורולוגיה בגישה אותה פיתח ולה קרא – "תזונה כירורגית".

עם השנים והניסיון הקליני עם אלפי מטופלים פיתח ד"ר אשחר מומחיות בטיפול בחולי סוכרת והיגיע להצלחות מרשימות ביותר ובמיוחד לאחר פיתוח שיטת הטיפול שלו לה קרא "תזונה כירורגית", המובילה מעל - 95% מהמטופלים לריפוי מהמחלה והתנתקות מכל התרופות לתמיד. 
ד"ר אשחר שימש לאורך שנים רבות כמרצה בכיר בצה"ל ובמסגרות שונות ולבסוף החליט לצאת לדרך עצמאית ולהקים מרכז לטיפול אישי בחולי סוכרת.

 זהר אשחר B.P.T (פיזיותרפיסטית), בוגרת הפקולטה לרפואה באוניברסיטת ת"א. חייה כבר 20 שנים על פי עקרונות גישת "הנטורולוגיה". התמחתה בתחום הריפוי הטבעי אצל ד"ר ערן אשחר ולמדה את התחום. עם השנים עזבה את תחום הפיזיותראפיה בו עסקה במסגרת הרפואה הציבורית ועברה לעבוד עם ד"ר אשחר במרכז. מזה 16 שנים היא מלווה את המטופלים יחד עם ד"ר אשחר. זהר התמחתה בטיפול בצד הרגשי ועובדת בטלפון עם תלמידים/מטופלים מכל העולם.

ד"ר אשחר הקים את מרכז אשחר לריפוי טבעי מסוכרת מבוגרים כדי להוביל חולים במחלת סוכרת מבוגרים לריפוי מוחלט ממחלתם באמצעות גישת התזונה הכירורגית שפותחה על ידו. המטרה היא ללמד את המטופל כיצד הוא יכול להחלים ממחלתו בקלות ולהפסיק את התלות בתרופות שנרשמו לו "לכל החיים" על ידי הרופאים.  
גישת התזונה הכירורגית וכלים נוספים מתחום הנטורולוגיה שנלמדת ומייושמת בעולם מעל 220 שנה מובילים לריפוי מהיר וירידה מכל התרופות, ברוב המקרים גם לאלה הנוטלים אינסולין בזריקות. בעשרים השנים האחרונות נעשו אלפי מחקרים שתומכים בעקרונות של הגישה ומוכיחים את תקפותה ואמיתותיה המדעיות.

מובן שדרוש זמן כדי להגיע לשיפור ולריפוי משום שלחומר ביולוגי, לתאים, שנזוקו במשך שנים יש את זמן התגובה והשינוי שלהם. עם זאת השינוי מהיר בהרבה ממה שאתם מסוגלים לתאר לעצמכם. פעם אחר פעם אנחנו צופים בפלא הגדול שכאשר ניתנים לגוף התנאים הפיזיים האופטימליים הדרושים לו הוא מתחיל באופן מידי בתהליך הריפוי העצמי.

מרכז אשחר שם לו למטרה לצמצם ככל יכולתו את תעשיית המחלות, התרופות והניתוחים המגלגלת מיליארדי דולרים על גבם של מיליוני חולים תמימים תוך כדי הסתרת מידע חיוני ומציל חיים מעיני הציבור.
מנהלי המרכז עצמם נרפאו באמצעות גישה זו ממחלות ובעיות בריאות קשות לאחר שהגישה הרפואית התרופתית הקונבנציונאלית לא הצליחה לרפאם.
ד"ר אשחר עוסק בטיפול בחולי סוכרת כבר למעלה מ- 20 שנים בהצלחה שאין כדוגמתה בישראל. 
את ההצלחה המרשימה הזו ניתן לזקוף לשיטת העבודה המדויקת, הברורה שפיתח ד"ר אשחר שנסמכת על מחקרים, עובדות מדעיות מוצקות וניסיון קליני אישי וניסיונם של הרופאים הנטורולוגים בעולם במ - 240 השנים האחרונות.

גם אם הטיפול מכוון לחולי סוכרת מבוגרים הרי שגם חולי סוכרת נעורים יכולים לצאת נשכרים מאוד מאותו טיפול בשינויים מסוימים.  

אודות

לבדיקת התאמת טיפול צלצלו ל - 03-3724200
ולקבלת תשובה מידית צלצלו בואטסאפ לטלפונים: 054-5742631 או 0545-748176
נטורולוגיה היא תורת בריאות מדעית, מבוססת ושלמה אשר נוגעת בכל היבטי החיים הגשמיים והרגשיים נפשיים שבונים את גוף האדם ושומרים על בריאותו.

היבטים אלה כוללים תזונה, פעילות גופנית, שתייה, נשימה, חשיפה לשמש, ניקוי נוזלי הגוף והתאים, עבודה, פעילות פנאי, חיי חברה, חיי משפחה-מין, שינה,

שימוש מושכל בחומרי ניקוי ורחצה, שימוש בתכשירים קוסמטיים, לבוש, טמפרטורה אופטימלית, הרעלות מחומרי צריכה, חיי רגש, הירגעות והרפיה. 

גישה מדעית המבוססת על מחקרים וניסיון קליני של 240 שנים:

גישת הנטורולוגיה מוכחת כגישה המדעית המבוססת ביותר לריפוי ממחלות ללא תרופות (Drugless Therapy). גישה זו מתבססת על הידע המחקרי העצום בתחומי מדעי החיים המדויקים (ביולוגיה, אנטומיה, פיסיולוגיה, זואולוגיה, אנתרופולוגיה-פיסית, כימיה אורגנית ואנאורגנית ועוד) ועל הניסיון הטיפולי המצטבר של מאות רופאי הגישה בעולם ב- 240 השנים האחרונות. מסתבר, שזו היא הגישה היחידה אשר השכילה לזהות במדויק את כל יסודות החיים שקובעים את דרגת הבריאות של האדם וזאת באמצעות אינטגרציה מושלמת של כל הידע המדעי הרלוונטי והניסיון הרב של הרופאים הנטורולוגים.   

גישת הנטורולוגיה הינה גישה יעוצית-טיפולית המוכיחה שניתן למנוע כל מחלה, לחיות בבריאות מושלמת ואף להבריא מכל סוגי המחלות ללא שימוש בתרופות, ולרוב גם ללא תוספי מזון ואמצעים חיצוניים בתנאי שחוקי וכללי הבריאות מיושמים במלואם ולאורך זמן ובתנאי ש"הצרכים החיוניים" של הגוף מסופקים במלואם ובמדויק ובתנאי שלא נגרם נזק בלתי הפיך לרקמות ולאברים השונים (הרוב המכריע של המקרים אינם כאלה).

על פי ניסיונם של רופאי הגישה – "אין מחלה, שאינה ניתנת לריפוי, אבל יש דרגות של מחלה שאינן ניתנות לריפוי". אלפי מחקרים, עדויות אפידמיולוגיות ואנתרופולוגיות ועדויות קליניות (ניסיוני הקליני על אלפי חולים ב- 20 השנים האחרונות וניסיונם של עמיתי הרופאים הנטורולוגים בעולם מוכיחים זאת בוודאות גמורה.

לאחרונה יצא רופא, ד"ר רנגן, שעבד במשך 40 שנה בתעשיית התרופות נגד כל תעשיית הרעלים בטענה שמדובר על תעשיית הרג ורצח המונים שהוא עצמו היה שותף לה. לקריאת תמליל ההרצאה שלו ושמיעת סרט הוידאו לחץ כאן. דומני שמעולם לא התקיף רופא את עמיתיו למקצוע כמו במקרה זה.

מומלץ לקרוא את ספרו של ד"ר הרלב - "היכן כשלה הרפואה", שמחזק את דבריו של ד"ר רנגן. 

הנחות היסוד של "הנטורולוגיה" נקבעו לפני למעלה ממאתיים שנה על ידי רופאים נטורולוגים ואנשי מדע.

במאה ה- 20 צברה התיאוריה ביסוס מדעי וגיבוי באמצעות חוקרים מהשורה הראשונה כמו פרופ' קמפבל .ק, מבכירי חוקרי הביוכימיה של התזונה והקשר שלה למחלות, פרופ' דוסבורג מומחה לביולוגיה מולקולרית וחתני פרס נובל כמו פרופ' לינוס פאולינג ועוד רבים אחרים.

מרכזה העולמי של גישה זו הוא בטמפה ,פלורידה שבארה"ב, ובתי המרפא המלמדים ומרפאים באמצעותה פזורים באירופה, אוסטרליה ובארה"ב. בעולם פועלים עשרות רופאים, חלקם גם רופאים קונבנציונלים שאימצו את הגישה, ומטפלים בחולים על פי עקרונות גישת הנטורולגיה לאחר שגילו את אוזלת ידה התיאורטית והמעשית של גישת ההרעלה באמצעות סמים ורעלים קשים, הקרויים תרופות, וגישת הניתוחים הקרויה גישה קונבנציונאלית.

הטיפול בגישת הנטורולוגיה מבוסס על מדע הבריאות הטבעית וכולל התייחסות מעמיקה לכל חוקי הבריאות והחיים, לכל היבטי החיים שהוזכרו, אלמנטים הפועלים כאמצעים טבעיים חזקים, חומרי חיים חיוניים, להבראה ממחלות אקוטיות וכרוניות.

כמה מהעקרונות המנחים של גישת "הנטורולוגיה"

          בריאות נובעת מאורח חיים בריא ואינה תוצאה של מזל, של חיידקים או וירוסים שתוקפים את האדם ללא  עוול בכפו ועל פי רוב גם לא תוצאה של  
           "תורשה גרועה".

           אין רק איבר חולה, אלא קיימת ביוכימיה כללית פגומה הנובעת כתוצאה משימוש לקוי בחומרים החיוניים מן הטבע. 

           לעיתים המחלה עצמה הינה תהליך הריפוי ולכן אסור לעצור אותה על ידי סמים ורעלים. 

          טיפול בסימפטומים, הביטויים החיצוניים של המחלה, של בעיית הבריאות, איננו נוגע בסיבות האמיתיות שלה בשורשי הבעיה. 

          בגוף החי יש חוכמה אין סופית ולכן הגוף מסוגל לבצע ריפוי עצמי וטבעי.  זה הוא הריפוי היעיל ביותר המבוסס על אינטלגינציה פיזית אין סופית שיודעת
          ליצור אדם. לכן במרבית המקרים בטווח הבינוני אין צורך בגורמי "ריפוי" חיצוניים כגון תרופות, צמחי מרפא, הומיאופטיה, דיקור, וכדומה כדי להשיב את
          הבריאות. השימוש באלה יכול להיות במקרים קיצוניים ולפרקי זמן קצר. 

         באמצעות לימוד הגישה ניתן לספק את התנאים המתאימים ביותר לקיומו התקין של הגוף ולהחלמתו כמעט מכל מצב חולני, וזאת גם בתנאי החיים הקשים
         והלוחצים של ימינו.

         אין כמעט מחלה שלא ניתנת לריפוי, גם אם יכולים להיות מצבי מחלה בלתי הפיכים, שלא ניתנים לריפוי. 

        אורח חיים בריא נבנה על בסיס של ידע מורכב שכל אחד צריך לרכוש וללמוד אותו לעצמו ביסודיות ובמקצועיות ולא להסתמך על כך שמישהו אחר ירכוש
        אותו עבורו.
 

מה היא נטורולוגיה ?

 
האזינו לד"ר ערן אשחר המסביר על גישת הטיפול, על התזונה הכירורגית ועל מבנה ועלויות הטיפול